Чоловік Клаудії Шиффер боїться, що його вагітну дружину вб'ють

Режисер Метью Вон, який є чоловіком вагітної Клаудії Шиффер боїться, що божевільні можуть напасти на його дружину.

Чоловік легендарної моделі Клаудії Шиффер, режисер Метью Вон боїться, що його знамениту дружину вб'ють.

Режисер боїться за життя дружини, яка в даний час вагітна третьою дитиною. Він вважає, що Клаудія може постраждати від рук якогось "шизофреніка" і тому прагне забезпечити безпеку своєї сім'ї - подейкують, що в їхньому особняку живе три охоронці.

"Знаєте, є багато дурнів, - говорить він. - Я не дуже знаменитий, але, як чоловік, я повинен хвилюватися за життя своєї відомої дружини. Згадайте, що сталося з Джоном Ленноном - коли я думаю про це, мені стає страшно".

Метью також розповів про те, як одного разу до них в будинок заліз божевільний:

"Одного разу, зайшовши на кухню, я побачив там невідомого чоловіка, що сидів за нашим обіднім столом, - каже режисер. - У нього в руках була сумка. Моєю першою реакцією було сказати, щоб він негайно забирався з нашого будинку, але тут в мою голову прийшла думка про те, що у нього може бути зброя. У цей момент мої дружина і діти спали в кімнаті на другому поверсі. І тоді я вирішив запропонувати йому чашечку чаю. Через кілька хвилин у мене видалася можливість подзвонити в поліцію, вони приїхали досить швидко і забрали цього чоловіка. З'ясувалося, що він був божевільним". 

Читайте також:

Клаудія Шиффер на п'ятому місяці вагітності

Клаудія Шиффер влаштувала скандал у потязі

Клаудія Шиффер знялась для російського Vogue

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: