Чоловік Приходько забороняє їй роздягатись на пляжі

Чоловік Приходько забороняє їй роздягатись на пляжі

У морі Приходько скупалася всього три рази - в шортах

Після заміжжя Настя Приходько засмагає та купається в шортах.

Бікіні - це не для неї. Чоловік Анастасії Приходько бізнесмен Нурік Кухілава не дозволяє співачці купатися на морі у відкритому купальнику. Гарячий кавказький хлопець не любить, коли на Настю видивляються сторонні чоловіки, йдеться в сюжеті ТСН.Особливе.

Цього літа подружжя тиждень відпочивало в Анталії. Дворічну доньку Нану залишили у Києві з бабусею. А самі насолоджувалися неробством: перші два дні взагалі не виходили з номера, потім - шопилися та розважалися в аквапарку. У морі Приходько скупалася всього три рази - в шортах.

"Моєму чоловікові не подобається коли на мене дивляться, коли я купальнику. І я не дозволяю собі як би повністю купатися в купальнику. Нижня частина у мене завжди закрита. У мене такі шорти, в яких я постійно купаюся", - розповідає співачка.

До того, як стати законною дружиною Нуріка, Анастасія не надто зважала на його заборони. Навіть, знялася у відвертій фотосесії для чоловічого глянцю. Сьогодні, розповідає Приходько, все змінилося. Чоловік дуже ревнивий, тож дбає вона не лише про себе, а й про тих, хто на неї задивляється.

"Він запальна людина. Якщо він вже бачить, що пильно дивляться. Він може відразу: "Чого витріщився!?" Це так смішно! Але це добре, що ревнує, значить любить", - каже дівчина.

Три роки вони разом. Попри його ревнощі та небажання батьків Нурика бачити Настю своєю невісткою. Утім, коли у липні закохані таки побралися, старші Кухелави - змирилися. Розповідати про таємне весілля Приходько і досі відмовляється. Світлин не показує, говорить - загадками.

"Це секрет. Таємниця покрита сімома печатками і замками. Але може бути, що колись я розповім вам як він мені зробив пропозицію красиво перед тим, як у нас це сталося", - говорить співачка.

Обручка, каже Настя, в неї є. Але вона її не носить. Бо безіменний палець у зірки зазвичай зайнятий - іншими каблучками. Та й узагалі - не в обручці щастя.

"Чому я його не ношу? Але я вважаю, що каблучка це не настільки головне, коли ти любиш людину. Ось мій чоловік, взагалі, ніколи не знімає. А я знімаю, я міняю", - розповідає Настя.

Відтепер Настя Приходько засмагає та купається в шортах

Відтепер Настя Приходько засмагає та купається в шортах

Повʼязані теми:

Наступна публікація