Чому у Спірс відібрали дітей? Розповідає адвокат

У Брітні Спірс тимчасово відібрали дітей, тому що вона не пройшла встановлений тест на наркотики і не змогла надати діючі водійські права.

У Брітні Спірс тимчасово відібрали дітей, тому що вона не пройшла встановлений тест на наркотики і не змогла надати діючі водійські права. Про це журналу People розповіла адвокат поп-співачки.

Нагадаємо, в понеділок суддя Скотт Гордон ухвалив, що, починаючи з середи і до подальших розпоряджень, одноосібну опіку над дворічним Шоном Престоном і однорічним Джейденом Джеймсом одержує екс-чоловік співачки, Кевін Федерлайн. У середу суд відхилив клопотання Спірс про повернення їй дітей, проте дозволив зірці відвідувати їх.

Забираючи дітей у Спірс, суддя Гордон не уточнив причин такого рішення, але тепер адвокат співачки Соррел Троуп призналася: "Ми не змогли виконати те, що постановив суддя".

"Зокрема, суддя ухвалив, щоб до 10 ранку понеділка обидві сторони надали діючі в Каліфорнії права водіїв. Я не змогла їх надати," - сказала адвокат.

Пізніше у понеділок 25-річна Спірс, передавши дітей охоронцю Федерлайна, одразу ж подала заяву на отримання прав.

Ще одна причина, з якої дітей віддали Федерлайну, - це заява його адвоката про те, що Спірс не проходила встановлений судом випадковий тест на наркотики. А суд розглядає відмову від проходження тесту як рівносильну його негативному результату.

Напередодні також стало відомо, що, цілком можливо, Брітні повернеться в реабілітаційний центр Crossroads на острові Антигуа, де вона пройшла курс лікування в березні цього року. Неназване джерело повідомило журналу OK!, що до кінця тижня Спірс здасться в наркоклініку "у спробі одержати опіку над дітьми".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: