Cуд відхилив позов проти Заворотнюк

Московський суд відмовився стягнути з акторки Анастасії Заворотнюк 17 мільйонів рублів (650 000 доларів) на користь телеканалу Росія.

Таким чином, суд відхилив позов телеканалу, в якому Росія просила визнати незаконним перехід Заворотнюк на Перший канал.

Анастасія Заворотнюк
Газета по-українськи
Анастасія нікому нічого не винна
У позові до акторки сказано, що 16 червня телеканал Росія і Заворотнюк уклали договір, згідно з яким акторка взяла на себе зобов'язання виконувати роль ведучої і (або) співведучої при виробництві кількох циклів розважальних чи музичних програм каналу.

Крім того, вона зобов'язувалась не брати участі як основна ведуча або співведуча в проектах третіх осіб (каналів), а також без попереднього узгодження з телекомпанією не давати інтерв'ю, не брати участь в радіо-і телепередачах і в інших подібних заходах.

29 серпня Заворотнюк направила телекомпанії лист про відмову від договору та його розірвання в односторонньому порядку.

У зв'язку з цим позивач (телеканал Росія) просив суд оштрафувати акторку на 417 тисяч рублів, а також стягнути з неї штраф у розмірі 16 мільйонів 680 тисяч рублів за порушення умов договору.

Нагадаємо, що 13 жовтня російська акторка Анастасія Заворотнюк, яка прославилась роллю в серіалі "Моя прекрасна няня", обвінчалась з 37-річним фігуристом Петром Чернишовим в храмі у Форосі, Крим.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: