Даша Жукова та Роман Абрамович чекають на дитину

Кохана мільярдера Романа Абрамовича Даша Жукова вагітна. Вона на шостому місяці.

Роман Абрамович та Даша Жукова
Daily Mail
Даша Жукова вагітна від Абрамовича
Даша Жукова готується ощасливити свого бойфренда-мільярдера шостим дитям. Тобто, для Даші, звичайно, дитя буде першим. А у Романа Абрамовича підростають вже цілих п'ять хлоп'ят, які після розлучення залишилися під опікою мами Ірини Маландіної.

Новина про вагітність Дарії Жукової підтвердила відома Божена Ринська, світський оглядач.

"Кожен сезон від Блакитного узбережжя до Сардинії гуляють чутки про вагітність подруги олігарха Дарії Жукової, - пише пані Ринська в своєму блозі. - Старожили ставляться до цього з усмішкою, так само, як і до регулярних чуток про розрив цієї пари. Але Даша Жукова дійсно вагітна, приблизно на шостому місяці. Родинний проект сім'ї Жукових успішно реалізований.

Громадськості дуже хотілося подивитися на нову цацку Романа Абрамовича - не так давно мільярдер отримав з верфі Blohm + Voss флагманський корабель Eclipse. Мешканці Лазурки чекали "Екліпс", як Ассоль - яскраво-червоні вітрила. Але в день народження компаньйона Абрамовича Євгенія Швідлера в мису Кап-Ферра промайнув як примара лише старий добрий знайомий світських хронікерів всього світу - Pelorus. Корабель олігарха зник з першими променями сонця, а нова яхта поки що так і не показала себе. Але пан Абрамович і без обновки знову зайняв перше місце в рейтингу казкових світських героїв".

Читайте також:

Роману Абрамовичу більше не шкода грошей на Дашу Жукову

Абрамович купив для Жукової дачу з видом на нудистський пляж

Абрамович почав економити на собі коханому

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: