Дата похорону Майкла Джексона досі невідома

Меморіальна служба пам'яті Майкла Джексона завершилася, однак поховання не відбулося.

Питання про те, де і коли буде похований "король поп-музики" Майкл Джексон, дотепер залишається відкритим.

Американські фанати і ЗМІ вважали, що тіло співака буде передано землі у вівторок на кладовищі "Форрест-лон" Лос-Анджелеса (штат Каліфорнія), проте групу журналістів і фанатів, що чекали біля воріт кладовища прибуття похоронного кортежу, чекало розчарування.

Меморіальна служба пам'яті Майкла Джексона завершилася, минуло дві з половиною години, і далі нічого не відбулося.

Офіцер поліції Ейпріл Хардінг переконувала присутніх розійтися і припинити "облогу" "Форрест-лон", стверджуючи, що тіло Джексона не буде перевезено туди з концертного центру Staples Center, де проходила церемонія прощання.

Близькі Майкла Джексона ні словом не обмовилися про те, де і коли відбудеться поховання кумира мільйонів прихильників. Вранці 7 липня його родичі зібралися в "Залі свободи", розташованому на території кладовища і призначеному для церемоній прощання з покійними. Ця зустріч проходила в закритому режимі.

З "Залу свободи" труну з тілом Майкла Джексона перевезли в Staples Center. Можна припустити, що сім'я померлого представила публіці порожню труну (він був закритий в ході церемонії прощання), а тіло або перемістила в інше місце, або таємно поховала.

Проте таку версію спростовує навіть сайт TMZ.com, присвячений знаменитостям, який першим повідомив про смерть співака.

Родичі і знайомі хотіли поховати тіло Майкла Джексона на території ранчо "Неверленд", розташованого в 193 кілометрах на північний захід від Лос-Анджелеса, але закони штату Каліфорнію забороняють поховання некремованих останків за межами кладовища.

Прах покійного дозволяється зберігати в урні в приватних будинках або приватній усипальні. Як раніше повідомлялося, кремація тіла Майкла Джексона не відповідає побажанням його сім'ї.

Напередодні було оприлюднено свідоцтво про смерть Майкла Джексона. У ньому професія "короля поп-музики" визначена як "музикант", проте точна причина його смерті, що наступила 25 червня в Лос-Анджелесі, не вказується. Немає в документі і вказівок на місце передбачуваного поховання співака.

До теперішнього часу стала відома обставина, яка, можливо, пояснює те, чому родичі Майкла Джексона зволікають з похованням його тіла.

Як повідомив заступник старшого коронера (слідчого у справах насильницької або раптової смерті) Ед Вінтер, частина мозку Майкла Джексона як і раніше знаходиться на експертизі і лише після її завершення буде повернена сім'ї покійного.

"Як тільки ми завершимо з мозком, ми його повернемо. Належить провести серію тестів", - повідомив коронер.

За його словами, родичі Майкла Джексона повідомляли слідчих про те, як вони мають намір поступити з тілом покійного. "Останнє що я чув, це те, що вони поки його не ховають", - уточнив Ед Вінтер.

Результати першого розтину тіла Майкла Джексона дозволили встановити, що смерть співака не була насильницькою. Повторний розтин, проведений за вимогою його близьких, мало чим прояснив ситуацію.

В даний час очікуються підсумки токсикологічної експертизи, які повинні підтвердити або спростувати версію про те, що причиною зупинки серця "короля поп-музики" стало випадкове передозування знеболюючими медичними препаратами.

Читайте також:

Майкл Джексон залишив борг у півмільярда доларів

Тіло Майкла Джексона передано родині

Поліція визнала лікаря Джексона невинним в загибелі поп-зірки

Розтин тіла Джексона не виявив ознак насильницької смерті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: