Демі Мур знялась для журналу W Magazine

Голлівудська акторка Демі Мур знялась у фотосесії для журналу W Magazine та розповіла, як це мати стосунки із молодшим чоловіком.

Акторка Демі Мур з'явилась на обкладинці журналу W Magazine’ December 2009. 46-річна Демі розповіла про свої стосунки із молодим чоловіком Ештоном Катчером.

"Я, безумовно, не перша на світі жінка, яка живе із молодшим чоловіком, але якимось чином саме я перетворилася на "дівчину з рекламного плаката ", - каже Мур. - Не знаю, чому це так ".

"Коли ти зустрічаєш когось, і відчуваєш, що у вас вже ніби є зв'язок, що ваші почуття більші, ніж час, який ви провели разом - це найдивніше, - каже Демі про себе і Ештона. - Зараз у нас фізичний період буття разом. Любов, що він відчуває до мене, робить мене кращою, дає мені відвагу. Я можу в чомусь зазнати невдачі, але знаю, що зі мною поряд людина, яка все одно буде любити мене, як і раніше. Не думала, що таке можливо ".

Що ж до віку, то Демі відчуває його тільки, коли мова заходить про кар'єру:
"Є ролі, які мені цікаві, і які я не отримую. Це розчаровує. Ненавиджу думати, що причина в моєму віці, але думаю, в якомусь сенсі так воно і є".

Читайте також:

Демі Мур створить власну косметичну лінію

Демі Мур змінює прізвище

Демі Мур зробила собі ірокез

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: