Деніел Редкліфф боїться їздити в метро

Актор Деніел Редкліфф розповів про свою фобію - він боїться їздити у лондонському метро.

Зірка кіноепопеї про Гаррі Поттера Деніел Редкліфф зізнався, що боїться їздити в метро Лондону. У актора боязнь натовпу. Тому 21-річний Редкліфф навіть не знає, як користуватися проїзними.

Він розповів, що у фільмі "Гаррі Поттер і Орден феніксу" є епізод, коли Гаррі Поттер в метро намагається засунути проїзний всередину турнікету замість того, щоб просто прикласти картку до зчитувального пристрою. Редкліфф справді не знав, як зазвичай потрапляють до підземки. Однак ці кадри з фільму не були видалені, так як режисер вирішив, що такий епізод правильно характеризує Поттера.

"Я не їжджу на метро, тому що невеликі простори трохи зводять мене з розуму, тому я і не знаю, як користуватися проїзними", - сказав актор.

Зазначимо, що боязнь натовпу, описана Редкліффом, в психіатрії визначається поняттям охлофобія (демофобія). Це постійний, патологічний і необгрунтований страх натовпу, незважаючи на те, що людина, яка страждає на цю фобію, розуміє, що небезпека відсутня. Охлофоби страждають нападами паніки, задухи, непритомністю. Їм рекомендовано по можливості пересуватися в місцях скупчення людей в компанії знайомих або родичів.

Читайте також:

Деніел Редкліфф зізнався у зловживанні алкоголем

Геї назвали Гаррі Поттера своїм кумиром

Деніел Редкліфф купив третій будинок у Нью-Йорку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: