Девід Бекхем показав нове татуювання

Відомий футболіст Девід Бекхем зробив собі нове татуювання. На натільній картинці зображено Ісуса, якого піднімають три херувима.

Футболіст Девід Бекхем порадував своїх френдів в мережі Facebook, опублікувавши фотографії свого нового татуювання. Нанесення цього твору натільного мистецтва відняло дванадцять годин. 

"Це Ісус, якого піднімають три херувима. І херувими - це, ясна річ, мої хлопчики. Коли-небудь їм доведеться за мною доглядати, і це саме те, що вони роблять на картинці, - пояснив футболіст. - Це багато що означає".

Нагадаємо, дружина Девіда Вікторія вагітна. Вони із девідом очікують на четвету дитину. Вікторія мріє про дівчинку, але якщо народиться хлопчик вона не дуже засмутиться. 

"Ми ще думаємо чи дізнаватися стать до народження малюка... Якщо це буде хлопчик, то з трьома іншими хлопцями і Девідом вони зможуть скласти невелику футбольну команду, - сказала Вікторія. - І взагалі: у нас в домі стільки тестостерону - просто збожеволіти. І що приховувати - так, я хотіла б дівчинку. Але і ще один здоровий і красивий хлопчик - це було б благословенням. Ми дуже щасливі".

Читайте також:

Бекхеми очікують на ще одну дитину

Бекхеми розповіли дітям про секс

Восьмирічний син Девіда Бекхема стане модним дизайнером

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: