Ді Капріо та Кейт Уінслет допоможуть останній 96-річній пасажирці Титаніка

Ді Капріо та Кейт Уінслет допоможуть останній 96-річній пасажирці Титаніка

Відомі актори Кейт Уінслет та Леонардо ді Капріо, які зграли головні ролі у фільмі "Титанік", вирішили допомогти останній пасажирці лайнера Титанік.

Актори Леонардо ді Капріо і Кейт Уінслет прийняли рішення допомогти єдиній з живих пасажирів океанського лайнера Титанік.

Ді Капріо і Уінслет оголосили про створення Фонду допомоги 96-річній Мілвіні Дін, якій було всього дев'ять тижнів, коли Титанік затонув в Атлантичному океані у результаті зіткнення з айсбергом у квітні 1912-го року.

Три роки тому Дін зламала шийку стегна і з тих пір живе у Будинку для людей похилого віку в Саутгемптон на півдні Великобританії.

Щоб оплачувати своє лікування і проживання, Дін була змушена продати на аукціоні деякі особисті речі, пов'язані з Титаніком. У жовтні 2008-го речі, які належали Дін, пішли з молотка за 30 тисяч фунтів стерлінгів.

Зокрема, вона продала чемодан, який нью-йоркці наповнили одягом і подарували її сім'ї після порятунку.

Леонардо ді Капріо і Кейт Уінслет оплатять Мілвіні Дін проживання у будинку людей похилого віку та лікування. Актори, а також режисер фільму Титанік Джеймс Кемерон вже зібрали для Дін 30 тисяч доларів.

Читайте також:

Ді Капріо прийме іудаїзм

Леонардо ДіКапріо хоче одружитись

Леонардо ДіКапріо перетвориться на Леніна

У Кейт Уінслет "відшибло пам'ять"

Кейт Уінслет попрощалась із сексуальними сценами

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів