Директор Ермітажу заборонив Мадонні богохульствувати

Під час концерту Мадонни у Росії не повинно бути богохульства. Саме такі умови поставили співачці.

Директор Державного Ермітажу Михайло Піотровський заявив, що у виступі Мадонни, який пройде 2 серпня на Палацовій площі Санкт-Петербурга, не повинно бути богохульства.

За словами Піотровського, керівництво розташованого на Палацовій площі Ермітажу вимагає гарантій того, що Мадонна обійдеться без богохульства.

"І хоча це можна назвати порушенням свободи слова, але у нас на Палацовій стоїть ангел з хрестом", - заявив директор музею. Він додав, що на його особисту думку концерт Мадонни взагалі не повинен проходити на головній площі Санкт-Петербурга.

Один з традиційних номерів Мадонни - поява розіпнутої на хресті співачки під час виконання пісні "Live To Tell". Цей номер із самого початку не схвалювався Ватиканом. Два роки тому, коли Мадонна виступала в Москві, номер оголосили "блюзнірським" представники Російської православної церкви.

У березні було оголошено, що проведення концерту Мадонни на Палацовій площі не погоджено з петербурзьким комітетом з культури і керівництвом Ермітажу. Незабаром після цього в ЗМІ з'явилися повідомлення, що узгодження знаходиться на стадії завершення. Тим часом, деякі експерти комітету з культури заявляли, що настільки великий концерт подіє на міські пам'ятники культури як стихійне лихо.

Крім того, влада Санкт-Петербургу виразили занепокоєння у зв'язку з тим, що концерт Мадонни збігається за часом із святкуванням дня ВДВ. Проте глава міжрегіональної громадської організації "Афганвет" Саїд Тулаков пообіцяв, що десантники не стануть зривати виступ співачки.

Читайте також:

Мадонна пожертвувала півмільйона постраждалим від землетрусу

Суддя пояснила, чому відмовила Мадонні в удочерінні

22-річний Ісус зраджує Мадонні

Мадонна готується до усиновлення малюка з Малаві

Мадонна попросила поради у фанів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: