DJ Пашу по ночах кусали клопи, а Pianoбой першу стипендію - пропив

DJ Пашу по ночах кусали клопи, а  Pianoбой першу стипендію - пропив

Дмитро Шуров свою першу стипендію витратив на горілку, Віталій Козловський спав на парах, а Джамала підпільно співала джаз.

Приходько вчитись не любила / Фото: prihodko.build2.ru
Кореспонденти "ТСН.Особливе" у профстудсвято поцікавилися у зірок, які спогади в них залишилися від бурхлививх спудейських років.

Серед нинішніх зірок української естради є і відмінники, і відверті двієчники часів студенства. Настя Приходько цього навіть не приховує.

"У мене було 12 неатестацій і я постійно стояла на виліт. Мені взагалі не подобалось вчитись. Я не кажу, що це правильно, але завжді із двієчників та трієчників виходили Люди", - переконана співачка.

Джамала навчалася в Київській музичній академії, була відмінницею і досі пам'ятає скоромовки, яких її вчили на парах зі сценічного мовлення. Хоча не обійшлося і без негараздів з викладачами.

"Була бунтаркою, співала джаз, а вчилась на класичному вокалі. Коли брала участь в джазовому конкурсі, озиралась, чи нема поруч мого викладача...", - розповіла вона.

У радіоведучого Павла Шилька (DJ Паша) найяскравіші спогади про студентство пов'язані з гуртожитком: "Один туалет, один душ на весь гуртожиток. Там з'явився вислів "тарган-друг студента", тому що нас по ночах кусали клопи".

Козловський ледь не став журналістом / Фото: прес-служба
Віталій Козловський намагався стати журналістом. Півтора року у Львівському університеті імені Франка йому наче приснилися.

"Сидів на останній парті, встатви неможливо, нульова пара. Я просто лягав і просив друга, щоб розбудив, коли перекличка. І одного разу він мене забув розбудити. І я кріз сон – "Присутній!", - поринув у спогади український секс-символ.

Дмитро Шуров не приховує - як справжній студент - першу стипендію пропив:

"У 1998-му році отримали першу стипендію, вона становила 9 грн 9 коп. і її вистачило якраз на пляшку горілки".

Вже дорослий Дмитро зізнається - тепер витратився б не на горілку, а на французьке вино.

Читайте також:

Діана Дорожкіна виступила у ролі свахи для зіркових наречених

Українським зіркам сняться жахіття

У Києві зірки та чиновники посадили унікальний вербовий гай

DJ Пашу по ночах кусали клопи, а Pianoбой першу стипендію - пропив

DJ Пашу по ночах кусали клопи, а Pianoбой першу стипендію - пропив

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Життя зірок
Наступна публікація