Дмитро Нагієв офіційно розлучився

Телеведучий та актор Дмитро Нагієв нещодавно розлучився із дружиною Алісою Шер. Тепер він вважає себе "завидним нареченим".

Дмитро Нагієв розлучився з Алісою Шер_4
фото з офіційних сайтів Нагієва і Шер
Дмитро Нагієв офіційно розлучився з Алісою Шер
 Актор Дмитро Нагієв, який довгий час вважався холостяком, тільки зараз офіційно розлучився з дружиною Алісою Шер.

Штамп у паспорті про розлучення з єдиною офіційною дружиною Алісою Шер (Алла Нагієва) телеведучий поставив зовсім нещодавно.

"Найцікавіше, що я взагалі не говорив про те, що я розлучився або не одружений. Це зробили недолугі журналісти, які нас розвели, - розповідає Дмитро. - Вони стали писати про наше розлучення ще в 2002 році. Ніхто навіть не перевірив інформацію: чи розлучилися ми? Я, як чоловік, не буду кричати на кожному розі, що відбувається у моїй долі. Як мовиться, не ваша справа. Так останні років шість мене називали "завидним нареченим". Але все це було профанацією, так як нареченим я став тільки зараз"

Коли в 2004 році з'явилася книга колишньої радіоведучою Аліси Шер "Я була дружиною Дмитра Нагієва", сумнівів у тому, що пара розлучилася, не залишилося. Але виявилося, що Аліса обдурила журналістів. "Їй надійшло замовлення написати книгу, - зізнався Нагієв. - І вона це зробила за якусь суму. Перед публікацією вона дала мені прочитати рукопис, я знав, що Аліса назве себе у книзі "моєї колишньої дружиною". І не заперечував".

Рішення оформити розлучення офіційно Аліса і Дмитро прийняли цього року разом:

"Не можу сказати, що хтось першим подав ініціативу розлучитись. Пішли разом і спокійно розлучилися. Це був той момент, коли штамп в паспорті вже нічого не міняв. Син Кирило виріс, і наші життя починають йти паралельно з нового аркуша".

Читайте також:

Колишня дружина Нагієва вимагає аліменти за 5 років

Дмитро Нагієв передумав бути геєм

Шона Пенна засудили до громадських робіт за побиття папараці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: