До Києва Маколей Калкін привезе свою дівчину-українку

Відомий актор Маколей Калкін приїде до української столиці. Із собою він хоче привезти дівчину Мілу Куніс.

Наприкінці грудня до Києва приїде 30-річний Маколей Калкін, американський актор, головний герой фільму "Один вдома".

"Переговори з Калкіном ведуть вже півмісяця. Його приїзд запланований перед Новим роком, — говорить 39-річний Валід Арфуш. — Розмір гонорару поки що ми тримаємо у таємниці, бо переговори тривають. Він дуже хоче прилетіти в Україну".

Кажуть, за свій приїзд актор попросив 100 тисяч доларів. Голлівудську зірку запросили для зйомок у одній із телепрограм.  

У Києві актор проведе два дні. За цей час зніметься у передачі, матиме кілька екскурсій по місту.

Цьогоріч комедії "Один вдома" виповнюється 20 років. Фільм вийшов у прокат на Різдво 1990-го і зібрав 300 мільйонів доларів в американському прокаті і 200 мільйонів доларів у світовому. 10-річний Калкін тоді став мільйонером. Його статки сягали 17 млн доларів. Щоправда, сам розпоряджатися грошима не міг. За нього це робили батьки, які за черговий гонорар купували синові якийсь презент.

"Калкін хоче привезти до Києва свою дівчину Мілу, — розповідають співорганізатори. — Вона за походженням українка. Народилася у Чернівцях. На початку 1990-х її сім'я переїхала до родичів у США".

Із голлівудською акторкою українського походження 24-річною Мілою Куніс Маколей зустрічається сім років. У 17 він одружився з ровесницею, актрисою Рейчел Майнер. За два роки вони розлучилися, бо сімейне життя заважало чоловікові працювати.

"Маколей — простий, добрий та ерудований, але жахливий домосід, — говорить Міла. — У вільний час ми з ним читаємо книжки чи дивимося телевізор. Витягнути його із дому у будень чи свято нереально".

Читайте також:

Сестра Маколея Калкіна соромилась свого прізвища

Сестра Маколея Калкіна загинула

Міла Куніс розповіла про складне радянське дитинство

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: