Донька Буша одружується

У четвер було оголошено про заручини доньки президента США Джорджа Буша Дженни із сином заступника міністра освіти країни Генрі Хагером.

Дженна Буш з нареченим
Архів
Дженна Буш зі своїм нареченим Генрі Хагером.
У четвер Білий Дім офіційно голосив про заручини 25-річної доньки президента США Дженни Буш.

Джордж і Лора Буш "щасливі оголосити про заручини своєї доньки та Генрі Хагера", - йдеться в заяві прес-служби президента Сполучених Штатів.

В повідомленні говориться про те, що Дженна Буш та Генрі Хагер заручилися в середу, 15 липня.

Також відомо, що майбутній чоловік доньки Буша є сином заступника міністра освіти США Джона Хагера, який до переходу на роботу в уряд у 2004 році був віце-губернатором штату Вірджинія. 

Дженна Буш закінчила Техаський університет і півтора роки працювала вчителькою в одній з початкових шкіл Вашингтона. Потім вона викладала в добродійній школі в Панамі, де знаходилася за лінією ЮНІСЕФ.
 
За даними телекомпанії CNN, 29-річний Генрі Хагер є колишнім співробітником Білого Дому, де він працював одним із помічників головного політичного радника президента США Карла Роува. Останній у понеділок оголосив про свою відставку, яка відбудеться наприкінці серпня.
 
Восени Хагер, що має диплом бакалавра, продовжить навчання в школі бізнесу при університеті штату Вірджинія, щоб отримати диплом магістра з бізнес-менеджменту.
 
Газета Washington Post повідомляє, що Дженна Буш і Генрі Хагер познайомилися в 2004 році під час роботи у виборчому штабі Джорджа Буша.
 
В середу у штаті Мен Хагер запропонував доньці Буша одружитися, повідомляє газета. При цьому вона додає, що, за даними прес-секретаря першої леді США Саллі Макдоноу, час і місце майбутнього весілля ще не визначені.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: