Донька екс-президента працюватиме в Gucci

Власник бренду Gucci взяв на роботу дочку Жака Ширака.

Французька компанія PPR, якій належить бренд Gucci, взяла на роботу Клод Ширак, доньку колишнього президента Франції Жака Ширака. Вона займе пост директора з комунікацій, повідомляє Reuters.

Клод Ширак (Фото: cache.20minutes.fr)
Роботу на новій посаді Ширак почне 4 грудня 2007 року
Клод Ширак працювала в штабі свого батька на виборах 1995 року і протягом 12 років у його адміністрації, коли Ширак був президентом Франції. Преса, за свідченням видання Fashion wire daily, характеризувала її стиль як "залізну руку в рукавичці від Hermes". Клод Ширак також відома тим, що вибирала своєму батькові одяг і музику. У минулому вона була заміжня за Тьєррі Реєм, чемпіоном світу з дзюдо 1980 року.

У 2007 році французький суд почав розслідування проти Клод Ширак за підозрою в незаконному використанні муніципальних коштів у той час, коли мером Парижа був Жак Ширак, а Клод працювала у відділі мерії зі зв'язків із громадськістю.

Роботу на новій посаді Ширак почне 4 грудня 2007 року. Вона ввійде до виконавчої ради PPR і підкорятиметься безпосередньо виконавчому директору Франсуа-Анрі Піно, сину Франсуа Піно, що заснував компанію.

Окрім Gucci, PPR належить італійський бренд Bottega Veneta, а також французький Yves Saint Laurent.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: