Донька Лоліти ревнує її до молодого коханця

Донька Лоліти 12-річна Єва не дуже любить обранця Лоліти. Дівчинка ревнує маму до нього.

Зараз в центрі уваги світської тусовки стосунки епатажної співачки Лоліти Мілявської з молодим тренером по сквошу Дмитром Івановим. Пара обмінялася обручками на знак своїх почуттів і вірності, але під вінець закохані поки не квапляться. А ось 12-річній дочці артистки черговий обранець мами не до душі.

Поки мама працює в Москві, Єва живе з бабусею в Києві. "Я думаю, їй там краще. Київ набагато спокійніший за Москву, - пояснює Лоліта. - Там вона завжди під наглядом. Та й школа поруч з будинком. У перший клас Єва пішла в Москві. Дорога від дому до школи забирала півтори години. Після занять дитина повертався зеленого кольору, так втомлювалася. Зараз Єва навчається в класі, де за урок всіх встигають опитати. Загалом, в Києві поряд з бабусею їй краще".

У глибині душі співачка розуміє, що ідеальною мамою її назвати складно. "Може, я не дуже хороша мама, - зізнається вона. - Але якщо б все було інакше, моя сім'я зараз ходила б у лахмітті. Коли в 38 років я починала кар'єру вдруге в житті, в кишені у мене лежало сто доларів на чотирьох: мене, дочку, маму і няню. Мама шкодувала мене дуже, але одного разу підійшла і запитала: "А ми що, в цьому році відпочивати за кордон не поїдемо?" Я зрозуміла, що в мене виходу, крім як бути і мамою, і татом одночасно, немає. Зараз криза. Багато сил витрачається на те, щоб чогось досягти. Сподіваюся, що коли-небудь моя дочка все-таки скаже мені спасибі за те, що вона виросте освіченою людиною з нормальною нервовою системою".

Канікули артистка намагається проводити разом з дочкою і молодим обранцем. Але зізнається, що донька ревнує її до Дмитра. "Вона мене ревнує! І це помітно, тому я намагаюся зайвий раз її не провокувати. Одного разу ми обідали всі разом, і Єва запитала: "Мам, якщо ти вийдеш заміж за Діму, значить, він буде мій вітчимом?" не пам'ятаю, що відповіла, розгубилася.

Читайте також:

Донька Лоліти Мілявської хвора на аутизм

Лоліта влаштувала секс на пляжі із молодим коханцем

Лоліта Мілявська виходить заміж за молодого спортсмена

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: