Донька Мадонни стала коханою британського монарха

Донька Мадонни Лурдес зіграла у новому фільмі своєї мами. У стрічці розповідається про роман короля Великобританії Едуарда VIII і американки Волліс Сімпсон.

Донька Мадонни Лурдес стала коханою дівчиною британського монарха. Щоправда, поки тільки в кіно: Лурдес Леон дісталася роль в новому фільмі "М.И." (WE), режисером якого стала її знаменита мама.

У фільмі Мадонни розповідається про роман короля Великобританії Едуарда VIII і американки Волліс Сімпсон. Заради шлюбу з Сімпсон монарху довелося відмовитися від престолу.

Едуарда VIII у фільмі "М.И." зіграє Джеймс Дарсі. Роль його коханої дісталася Еббі Корніш, а її "юну копію" зіграла 14-річна Лурдес.

До речі, члени британської королівської сім'ї настільки перейнялися історією, яку вирішила екранізувати Мадонна, що навіть вирішили їй допомогти в роботі і виступили в якості консультантів режисера.

"Лурдес грає у фільмі мою героїню в юності. Вона - дуже мила копія того ж самого персонажа", - розповіла Корніш. Крім того, актриса додала, що вважає Мадонну природженим кінорежисером.

Разом з Корніш та Дарсі у фільмі Мадонни знімаються Андреа Райзборо, Річард Койл, Наталі Дормер і Лоуренс Фокс. На широкий екран картина повинна вийти в 2011 році.

Читайте також:

Донька Мадонни ні з ким не зустрічається

Мадонна та Лурдес обрали модель для своєї колекції

Мадонна зніметься в кіно із донькою Лурдес

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: