Донька Варум і Агутіна живе у США і не вміє читати російською

Донька Варум і Агутіна живе у США і не вміє читати російською

Зоряне подружжя проводить із донькою два місяці взимку.

Ліза - донька Варум і Агутіна
12-річна донька Анжеліки Варум та Леоніда Агутіна - Ліза - вже сім років живе у Маямі з бабусею і дідусем. За словами артистів, дівчинка почувається відмінно тільки подекуди скаржиться, що батьки її кинули.

"Справа в тому, що в Америці знімається купа фільмів на тему "батьки багато працюють, а на своїх дітей їм наплювати". І нашій доньці дуже подобається ця теорія. Вона із задоволенням розповідає друзям про своє нелегке і самотнє життя, хоча поруч з нею дід, бабуся і брат Варум - Міша, а ми приїжджаємо до неї на два місяці взимку, а потім протягом року при найменшій можливості. Зрозуміло, що в скаргах Лізи є велика частка позерства: хтось із підлітків хвалиться новим телефоном, хтось шрамом, хтось гіпсом. А наша донька - тим, що її кинули трудоголіки-батьки, що вона нікому не потрібна", - розповів Агутін.

За словами артистів, таким чином дівчинці легко виправдовувати свої гріхи - дрібні і великі:

"Баба з дідом почнуть її вичитувати, а вона відповідає, зітхнувши: "Я погано себе поводжу, тому що в мене батьків немає, нікому виховувати".

Ліза дуже любить писати оповідання англійською мовою, оскільки володіє тільки усною російською, письмовою - ні. Крім того, дитина не скучає за Росією.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація