Друге дихання принца Вільяма

Британський принц Вільям знову зустрічається зі своєю подругою Кейт Мідлтон, з якою розлучився в квітні.

Принц Вільям і Кейт Мідлтон
Вільям і Кейт разом ходили на регбі. Тепер знову ходитимуть.

Британський принц Вільям знову зустрічається зі своєю подругою Кейт Мідлтон, з якою він розлучився в квітні, пише в неділю британська газета "Mail on Sunday". 

За даними видання, 9 червня 2007 року Вїльям запросив Кейт на вечірку з нагоди закінчення однієї з частин курсу практичної військової підготовки, яку принц проходить у графстві Дорсет після закінчення престижної військової академії Сандгерст. 

"Принц Вільям і Кейт Мідлтон знову зустрічаються - вони обмінялися пристрасним поцілунком на армійській вечірці, а потім разом пішли до приватних апартаментів принца", - пише газета в статті під рубрикою "світовий ексклюзив".
Друзі Вільяма кажуть, що він захотів дати своєму чотирилітньому романові з Кейт ще один шанс. Проте 25-річна міс Мідлтон, за словами її знайомих, хоче продовжувати відносини зі спадкоємцем британського престолу, тільки якщо буде твердо впевнена в тому, що в їхніх відносин є майбутнє. 

Протягом найближчого місяця Вільям, який нещодавно відсвяткував своє 25-річчя, і Кейт з'являться на публіці разом щонайменше двічі. 

Вони прийдуть на концерт пам'яті принцеси Діани, що пройде 1 липня на лондонському стадіоні "Вемблі", разом із братом Вільяма принцом Гарі та його подругою Челсі Дейві. Вільяма й Кейт разом запросили на весілля однієї з кузин дівчини, що відбудеться 21 липня. 

Клеренс-хаус (Фото: www.essential-architecture.com)
Ось у цьому будинку принц Чарлз дав своєму синові з дівчиною окремі апартаменти (Фото: www.essential-architecture.com).

Старший син принца Чарлза й покійної принцеси Діани принц Вільям познайомився з Кейт Мідлтон 2001 року, коли вони разом училися в престижному університеті Сент-Ендрюс у Шотландії. З 2002 року вони стали зустрічатися. По закінченні університету 2005 року Вільям і Кейт вирішили жити разом, і принц Чарлз дозволив їм зайняти окремі апартаменти в своїй резиденції Клеренс-хаус. 

Британські ЗМІ не раз готували принцеві й Кейт Мідлтон якщо не швидке весілля, то принаймні змовини. 

2006 року одна з великих британських торговельних мереж навіть випустила сувеніри з портретами принца Вільяма та його подруги. Принц Вільям ще не зробив пропозицію своїй дівчині, але виготовники сувенірів, схоже, не залишали їм інших шансів. Тому новини про розлучення пари в квітні цього року стали громом серед ясного неба для багатьох друзів принца та для простих британців.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: