Дружина Симоненка: "У нас вже двоє дітей. Це - п'ятирічка за рік"

Петро Симоненко разом із молодою дружиною Оксаною Ващенко відсвяткував першу річницю весілля в сімейному колі.

Політик Петро Симоненко і його молода дружина, журналістка Оксана Ващенко, відсвяткували річницю весілля. Щоправда, сталося це не 26 вересня, в день, коли молоді розписалися, а на три дні пізніше - 29 вересня.

Запізнення Оксана пояснила тим, що вони з чоловіком були в різних містах. Причому не бачилися цілий місяць.

"Я з дітьми була в Дюльбер, в санаторії Верховної Ради, а Петро Миколайович у силу того, що був зайнятий роботою, - в Києві. А от сьогодні ми повертаємося до столиці і відзначимо річницю в колі сім'ї. Відзначати будемо вдома. Будуть ще мої батьки - тато, Микола Федорович, і мама, Людмила Миколаївна".

Пили подружжя вино: Оксана - біле кримське, Петро Миколайович - червоне. Ващенко до річниці весілля збиралася подарувати чоловікові гарне сімейне фото в рамці, де буде вона з малюками - Машею та Іваном. Минулий рік для неї був щасливим.

"Ви знаєте, у нас вже з Петром Миколайовичем двоє дітей. Це п'ятирічка - за рік. Для нас дуже важливо було, щоб у нас була не одна дитина, а дві, тому що вважаємо, що дві дитини - це вже повноцінна сім'я. Так що я вважаю, що нам вдалося багато чого", - говорить Оксана.

Щоправда, вона так і не перейшла на прізвище чоловіка і не вступила в компартію. "Ні, це не пов'язано з тим, що я не поділяю ідеї Маркса-Леніна-Симоненка, просто я залишаюся політичним журналістом, тому повинна бути рівновіддалена від усіх політичних сил".

Оксана каже, що найближчим часом їх з чоловіком можна буде побачити на концертах Юрія Антонова, а також Ігоря Крутого з Ларою Фабіан.

Читайте також:

Дружина Симоненка на сьомому місяці вагітності

Оксана Ващенко розповіла про сімейне життя із Симоненком

Петро Симоненко одружився (ФОТО)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: