Дюденки готуються до срібної річниці спільного життя

"Рецепти кохання" - новий серіал ТСН.Особливе. Розвінчуємо теорію про те, що зірки легковажні, а кохання живе тільки чотири роки.

Іра та Слава Дюденки завжди разом і на показах, і на нічних тусівках - можливо, ось вона таємниця вічного кохання. Друзі про них говорять тільки у множині. Знайти їхні фото порізно - дуже складно.

Вона підкорювала світові подіуми ще за радянських часів, але в Україні її майже ніхто не знав. Він - уже відомий київський перукар. Вони познайомилися наприкінці 90-х і відтоді стали усім відомим тандемом - родиною Дюденків.

Вони обоє багато працювали. Вона переїжджала з показу на показ, про нього вже не говорили перукар, а зверталися як до стиліста. Тому підготуватися до весілля часу не було.  

"Я повернулася з чергової поїздки... Це був ранок. І він каже, "завтра у нас весілля". Я звичайно сторопіла. Ні сукні, ні костюма. ... А в понеділок він їхав уже у відрядження", - розповідає Ірина.

"У мене не перший шлюб. Але коли ми з Ірою сходилися, у нас все складалось на паритетних засадах. У нас завжди присутній такий момент взаємного поваги", - додає Слава.

Для багатьох ця пара є взірцевою. Вона присвятила себе його справі, а він їй за це віддячує. Вже незабаром срібна річниця їхнього спільного життя, цю дату розглядають суто як поштовх до майбутніх успіхів сімейного бренду Дюденків.

Читайте також:

Руслана зізналась, що залицялась до чоловіка

У сіднейській перукарні чоловіків обслуговують голі стилістки

Після Звєрєва Білик закрутила шури-мури з греком і не відпускає Дікусара

ВідеоНіжні, зворушливі та уже чверть століття закохані

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: