Джей Ло відсудила круглу суму

Американська співачка і кіноактриса Дженніфер Лопес відсудила у свого колишнього чоловіка 545 тисяч доларів США.

Американська співачка і кіноактриса Дженніфер Лопес відсудила у свого колишнього чоловіка 545 тисяч доларів США, повідомляє АР.

Лопес ще в 2006 році подала позов проти свого першого чоловіка Ояні Ноа (Ojani Noa), який збирався опублікувати книгу, що розкриває безсоромні подробиці їх сімейного життя.

 У квітні 2007 року суд виніс ухвалу на користь Лопес, зобов'язавши її колишнього чоловіка виплатити 200 тисяч доларів як моральну компенсацію і ще 345 тисяч доларів на покриття судових витрат. Про вердикт стало відомо в середу, після того, як адвокати Лопес звернулися до Верховного суду США з проханням підтвердити рішення, винесене судом нижчої інстанції.

Якщо Верховний суд США залишить вердикт у силі, то колишньому чоловіку Лопес, окрім крупної грошової виплати, доведеться віддати представникам співачки чернетки невиданої книги і всі матеріали, які він використовував в роботі над нею. Ноа також зобов'яжуть утримуватися від будь-яких негативних зауважень на адресу колишньої дружини.

У книзі, яку написав Ноа, повідомляє АР, зокрема повідомлялося, що за час його шлюбу з Лопес, укладеному в лютому 1997 року і розірваного через 11 місяців, його дружина неодноразово його зраджувала, зокрема, у неї був роман із співаком Марком Ентоні (Marc Anthony), що став через декілька років її третім чоловіком.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: