Джексон через суд повертає борги

Суд стягнув із Майкла Джексона понад 256 тисяч доларів на користь каліфорнійської юридичної фірми.

Майкл Джексон
Останнім часом Джексону було пред'явлено декілька звинувачень, пов'язаних з несплатою гонорарів.
Верховний суд міста Торранс стягнув із Майкла Джексона понад 256 тисяч доларів на користь каліфорнійської юридичної фірми Ayscough and Marar. Ця справа стосувалася судового переслідування Джексона через звинувачення в спокушанні малолітніх у 2005 році. Тоді співак звернувся до адвокатів компанії з проханням надати йому послуги юридичного захисту, проте після процесу так їм нічого і не заплатив.

Ayscough and Marar звернулася до суду в лютому 2006 року і зажадала стягнути з Майкла Джексона 216 тисяч 837 доларів боргу і 39 тисяч 177 доларів як компенсація за затримку виплати. Після судового рішення угода про виплату заборгованості була підписана з уже новими адвокатами співака минулої п'ятниці.

Останнім часом Джексону було пред'явлено декілька звинувачень, пов'язаних з несплатою гонорарів. У червні співак врегулював конфлікт з компанією Prescient Acquisition Group, що намагалася стягнути з нього 48 мільйонів доларів за фінансове консультування.

На початку липня одна з юридичних фірм штату Делавер подала до суду на Джексона, який, як стверджує фірма, заборгував їм близько 110 тисяч доларів за послуги, надані йому в 2000 році. Тоді на виконавця подали до суду організатори концертів, які були відмінені.

Варто відзначити, що Джексон володіє половиною компанії Sony/ATV Music Publishing, вартість його частки оцінюється в 500 мільйонів доларів. Разом з тим, загальна сума боргів співака складає 270 мільйонів. Раніше ЗМІ стверджували, що Джексон давно живе у борг і не в змозі повернути кредити.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: