Джексон щодня приймав пігулок на 50 тисяч доларів

В останні дні життя Майкл Джексон приймав в день по вісім різних знеболюючих ліків.

Останнім часом Майкл Джексон приймав в день по вісім різних препаратів, сильних знеболюючих ліків, антидепресантів і інших медикаментів, у тому числі і ті, які мають наркотичну дію. Це і знеболююче вікодін, і міорелаксант сома, і транквілізатор ксанакс, антидепресанти золофт і паксіл, також пріолосек, засіб від печії, і, звичайно ж, демерол, з якого колись почалася його залежність від ліків. У день він витрачав на ліки по 50 тис доларів.

Як розповіла дієтолог Джексона Шерілін Лі, яка працювала з ним, поки він готувався до повернення на сцену, останні місяці співак настільки збожеволів від постійного безсоння, що благав зробити йому ін'єкцію сильного заспокійливого засобу, не дивлячись на застереження, що це може бути шкідливо. За словами дипломованої медсестри Лі, вона неодноразово відмовлялася колоти йому препарат діпріван.

Телефонний дзвінок Джексона з вимогою зробити йому діпріван за чотири дні до його смерті налякав Шерілін Лі. Медсестра зрозуміла, що так чи інакше він доб'ється ін'єкції діпрівана або іншого сильного препарату, який допоможе заснути.

Майкл Джексон
Daily Mail
Джексон щодня приймав пігулок на 50 тисяч доларів
Тим часом, за словами лікарів, передозування діпрівана може призвести до летального результату. Як розповіла медсестра, 21 червня з нею зв'язався помічник Джексона. Він заявив, що Майкл хоче бачити її негайно. На запитання дієтолога, що сталося, вона почула голос Джексона на задньому фоні. Він говорив, що одна сторона його тіла була гарячішою, інша холодною, і йому було дуже погано.

Лі порадила співакові поїхати в лікарню. Медсестра впевнена, що того ж дня хтось дав йому якийсь препарат, що впливає на центральну нервову систему. У лікарню співак так і не поїхав, як відомо, він помер 25 червня від зупинки серця.

На думку лікарів, згубними для Джексона виявилися не самі препарати, а дози. Наприклад, під час судового процесу у 2005 році, на якому його звинувачували в розбещенні неповнолітнього хлопчика, він приймав по 40 пігулок вікодіна в день. Через чотири роки ця жахлива доза сповна могла збільшитися.

На ім'я самого Джексона було виписано менше половини рецептів. В основному медики виписували рецепти на ім'я його помічників і Омара Адамса, вигаданої ним людини, яку він вважав своїм другим "я".

Майкл Джексон
Daily Mail
Джексон щодня приймав пігулок на 50 тисяч доларів
Залежність від знеболюючих, яка, можливо, і привела Джексона до смерті, почалася ще на початку 1980-х. На одній репетиції він зламав ніс, на іншій в нього несподівано спалахнуло волосся. Але ситуація погіршилася в 1993 році, коли співак потрапив в аварію і отримав серйозні травми. Тоді його, до речі, і почав турбувати біль в спині, на який він скаржився до самої смерті. Лікарі прописали сильні заспокійливі ліки демерол. Препарат цей ефективний, але має багато побічних ефектів: дезорієнтацією в просторі, уповільнення і погіршення мозкової діяльності. Його вводили за допомогою крапельниць.

З часом Майкл Джексон почав приймати демерол і в пігулках. Справа зайшла так далеко, що в червні 1999 року він був змушений лікуватися в приватній клініці від залежності. Восени Джексон виписався з лікарні з впевненістю, що з демеролом покінчено раз і назавжди, але пройшло зовсім трохи часу, і він зірвався.

Співак знову почав жменями ковтати пігулки, запивати їх літрами вина і бродити кімнатами особняка в Неверленді, як зомбі. Стривожені брати і сестри намагалися вмовити Джексона знов лягти в хорошу приватну клініку, але він навідріз відмовився, заявивши, що з ним все гаразд і що пігулки він приймає лише в разі крайньої необхідності.

Читайте також:

У США розсекретять невідомі пісні Джексона

Стало відомо, що Джексон робив в останній день свого життя

Село у Запорізькій області хочуть назвати на честь Джексона

Розтин Майкла Джексона провели вдруге. Спеціально для родичів

Майкл Джексон помер від передозування знеболювальними

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: