Джигурда і Анісіна показали сина

Марина Анісіна і Нікіта Джигурда вперше вивели свого восьмимісячного сина МікАнжеля в люди.

Джигурда, Анісіна
Life.ru
Джигурда і Анісіна показали сина
В неділю зоряне сімейство Марина Анісіна і Нікіта Джигурда в повному складі відзначило 34-й день народження фігуристки, яку чоловік називає не інакше, як Богинею.

Святковий вечір Марина, яка знову чекає поповнення в сімействі, провела в оточенні найрідніших і найближчих людей - чоловіка і сина.

"Я хотіла залишитися вдома, але Нікіта наполіг на тому, щоб піти в ресторан", - поділилася Анісіна.

Для синочка екстравагантної пари це був перший похід з батьками в людне місце. Маля, від якого чекали, що він народиться відразу рудим, гучним і на ковзанах, нарешті почав повзати і не може ні секунди просидіти на місці.

"Анжик - дуже рухливий хлопчик. Його неможливо ні на мить залишити одного, за ним постійно потрібне око та око", - розповідає олімпійська чемпіонка.

На честь свого дня народження Маріна вдягнула білу сукню, відповідно тому величезному букету лілій, які їй подарував чоловік.

"Вночі Нікіта спустився купити води, а повернувся з шикарним букетом. Вручив мені його і заспівав дуже красиву пісню", - захоплюється Марина.

Але на цьому сюрпризи не закінчилися. Апофеозом святкового дня стала метрова дерев'яна статуя Будди, зроблена спеціально для фігуристки. Китайський бог повинен вберегти і захистити крихку Марину, яка через півроку знову стане мамою.

"Нікіта - чудовий чоловік. Я відчуваю себе, як за кам'яною стіною. А тепер я знатиму, що мене оберігають і зверху", - поділилася Анісіна.

Читайте також:

Нікіта Джигурда заматюкався в прямому ефірі

Нікіта Джигурда знову стане татом

Джигурда зняв пологи Анісіної на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: