Джигурда зняв пологи Анісіної на відео

Нікіта Джигурда на початку року став батьком ще однієї дитини: Марина Анісіна народила йому сина на ім'я Мік-Анжель Крісті Анісін-Джигурда.

Щасливий татусь Нікіта Джигурда, відомий своєю екстравагантністю, розповів журналістам, що п'є молоко олімпійської чемпіонки, а процес пологів зняв на відео.

Виявляється, в своїй екстравагантності Нікіта пішов ще далі: він надав горезвісне відео пологів Анісіної одному із популярних російських інтернет-порталів.

Як пише портал, Джигурда зняв не всесь процес - лише уривки, і настільки красиві, що лікарі французької клініки не могли стримати сліз розчулення, дивлячись на те, що відбувається в палаті.  

"Камери у мене з собою не було, тому я дістав мобільник з функцією відеозйомки і взявся за роботу, - розповідає Нікіта Джигурда. - Лівою рукою тримав Марину за голову, а правою знімав. Все вийшло настільки здорово, що я зробив з цих інтимних моментів кліп на одну зі своїх пісень..." 

У Марини це були перші пологи, тому вона спочатку була налаштована на те, що буде важке. 6 січня близько одинадцятої години вечора у неї почалися перейми. Фігуристка в той момент дивилася фільм на DVD і вирішила додивитися, а вже потім піти народжувати. Коли біль посилився і терпіти вже було неможливо, Анісіна розбудила чоловіка і до 7 годин ранку вони вже були в клініці. Лише через 12 годин Марина народила сина.

Читайте також:
Джолі сіла на дієту, щоб завагітніти
Еністон не пожертвує кар'єрою заради дитини
Фергі збирається всиновити дитину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: