Джоан Роулінг: "Дамблдор - гей"

Джоан Роулінг відкрила правду про сексуальну орієнтацію директора школи чарівництва Дамблдора. Старий виявився гомосексуалістом.

Письменниця Джоан Роулінг у п'ятницю оголосила, що герой серії книг про Гаррі Поттера директор школи чарівництва Хогвардс Альбус Дамблдор є гомосексуалістом, передає Лента.ру із посиланням на агентство Associated Press.

Заяву про нетрадиційну сексуальну орієнтацію свого персонажа Роулінг зробила, виступаючи перед прихильниками своїх романів у Карнегі-Хол у Нью-Йорку. Коли один із юних слухачів поставив письменниці питання про те, чи була у Дамблдора справжня любов, вона відповіла: "Дамблдор - гей".

Аудиторія ахнула та зааплодувала, відзначає агентство. А Роулінг пояснила, що серце Дамблдора належало Геллерту Гріндельвальду, якого той переміг у битві добрих і злих чарівників.

"Закоханість може нас засліпити до відомого ступеня," - пояснила письменниця, додавши, що любов професора була його "величезною трагедією".

"О, боже! Це ж творчість фанатів!" - пригадала вона.

Прихильники романів про Гаррі Поттера в Інтернеті постійно обговорювали орієнтацію Дамблдора, вказуючи на відсутність у нього близьких зв'язків із жінками та загадкове, складне минуле. Більш того, у творах фанатів за мотивами книг Роулінг з'являлися відверті гомосексуальні сцени за участі директора школи чарівництва.

Дамблдор (Фото: hogwartsnet.ru)
Поттеромани в Інтернеті постійно обговорювали орієнтацію Дамблдора, вказуючи на відсутність у нього близьких зв'язків із жінками та загадкове, складне минуле (Фото: hogwartsnet.ru)
Роулінг також розповіла, що, проглядаючи сценарій фільму за шостою частиною книги, знайшла там згадку про якусь дівчину, яка колись була цікава Дамблдору. Їй довелося розкрити режисеру всю правду про свого персонажа.

Нагадаємо, Роулінг "убила" професора Дамблдора в шостій книзі, а в останній, "Гаррі Поттер і смертельні реліквії", розкрила деякі подробиці його життя та смерті.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: