Джолі і Пітт хочуть 13-14 дітей

Голлівудська пара Джолі-Пітт вже мають четверо дітей. Проте на цьому зоряна пара не збирається зупинятися.

Голлівудська актриса Анжеліна Джолі і її коханий Бред Пітт вже мають четверо дітей. Проте на цьому зоряна пара не збирається зупинятися. 

Телеведучий американського шоу "Daily Show" Джон Стюарт запитав Анжеліну Джолі скільки вона і Бред Пітт хочуть мати дітей. "Від 7 до 13-14 дітей", - заявила Джолі, викликавши своїми словами вигуки глядачів.

"Вау, я можу сказати, що захоплююся вами, тому що мене дістають навіть двоє дітей", - сказав Стюарт, на що 32-річна актриса жартівливо відповіла: "Так, я розумію Вас. Нас можуть дістати і четверо, але ми схильні думати: "Біс з ним, ми кидаємо виклик долі!"

За деякими даними Джолі і Пітт готуються всиновити п’яту дитину. Цього разу в зірковій сім’ї з’явиться хлопчик з Чехії.
Зараз актриса перебуває в Празі, де знімається у фільмі російського режисера Тімура Бекмамбетова "Розшукується".

Там Джолі постійно відвідує дитячий будинок при католицькій церкві у центрі міста. За деякими даними, актриса намагається відвідувати притулок таємно, використовуючи при цьому цілий штат охоронців, які відволікають увагу папарацці.

Анжеліна Джолі і Бред Пітт зараз виховують четверо дітей: однорічну рідну дочку Шіло Нувель, а також прийомних - 5-річного Меддокса з Камбоджі, 3-річного в’єтнамського хлопчика Пакса Тхієна і 2-річну Захару з Ефіопії.

У пресі нещодавно з’явилася інформація про весілля Джолі і Пітта, яке має відбутися. А під час канського кінофестивалю Пітт зізнався Джолі у коханні, відправивши їй золотого листа.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: