Джолі та Еністон - найприбутковіші зірки

Популярне бізнес-видання Forbes традиційно склало список найприбутковіших осіб минулого року.

Рейтинг був складений на основі кількості опублікованих за рік знімків з кожною знаменитістю на обкладинках топових американських видань – таких, як People, Star, US Weekly, In Touch Weekly, Life & Style і OK!.

03_golodomor_pamiat
Джолі і Еністон - найприбутковіші зірки, Фото: wordpress.com
Окрім цього, стало відомо, хто допомагає виданням піднімати наклад і обличчя яких знаменитостей продаються найкраще.

Анджеліна Джолі (Angelina Jolie) - королева таблоідів цього року.
Вона прикрасила більше 30 обкладинок, поступившись першим місцем скандальній Брітні Спірс, яку виключили з цього списку. Приємним залишається той факт, що Джолі цікавить читачів, не дивлячись на те, що в її житті немає нічого скандального – лише Бред, діти і кіно.

2. Дженіфер Еністон (Jennifer Aniston).
За минулий рік Дженіфер, як ніколи, часто з'являлася на обкладинках. Інколи причиною тому ставали скандальні романи, інколи чутки про вагітність і про заморожені яйцеклітини.

3. Хіт Леджер (Heath Ledger) зайняв третю позицію. Його трагічна і загадкова смерть принесла чимало прибутку популярним виданням. Читачів цікавило багато питань про життя і смерть покійного актора, що і приводило їх до газетних кіосків, де вони купували нові випуски журналів з його фотографією на обкладинці.

Четверту позицію зайняла Джеймі Лінн-Спірс, наступною була Ніколь Річчі. Шосту сходинку зайняла Джесіка Сімпсон, після неї, на сьомій сходинці розташувалась Сурі Круз, донька Тома Круз. Восьму сходинку зайняла Шило Джолі-Пітт. На дев'ятій позиції - Хейді Монтаж. І останню позицію у десятці посів Оуен Уілсон.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: