Джолі та Пітт нарешті одружуються!

За попередніми припущеннями весілля відбудеться навесні наступного року.

Джолі та Пітт нарешті одружуються!
Відомі голівудські актори, які будують відносини вже близько двох років, складають весільну угоду на 0 мільйонів. Бред Пітт (Brad Pitt) і Анджеліна Джолі (Angelina Jolie) тим самим все ж таки збираються одружитися. За попередніми припущеннями весілля відбудеться навесні наступного року. 

Джолі та Пітт нарешті одружуються!
Контракт, складанням якого вони зайнялися порівняно нещодавно, необхідний для забезпечення нормального майбутнього їхнім дітям, у тому випадку, якщо пара вирішить розлучитися. 

Джолі та Пітт нарешті одружуються!
Журнал National Enquirer повідомляє наступне: "Цей секретний документ доводить те, що Бред та Анджеліна планують одружитися. Вони - дуже відповідальні батьки і хочуть захистити майбутнє своїх дітей".

Джолі та Пітт нарешті одружуються!
Нагадаємо, що у пари вже є четверо дітей: усиновлений камбоджійський 5-річний хлопчик Меддокс (Maddox), усиновлений у В'єтнамі 3-річний Пакс Тьєн (Pax Thien), 2-річна ефіопська дівчинка Захара (Zahara) та їх рідна дочка Шайло (Shiloh), якій нещодавно виповнився рочок. 37-річна Анджеліна заперечувала повідомлення про те, що вона планує вийти заміж за 43-річного Бреда, з яким вона має стосунки з 2005 року. 

Бред Пітт та Анджеліна Джолі
Архів
Джолі заявила: "Ми і так одружені. Центр нашого союзу - це діти, а це міцніше за будь-який документ. Для нас це дійсно важливо.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: