Джолі звинуватили у лицемірстві

Голівудську акторку Анджеліну Джолі звинуватили в лицемірстві, коли вона спробувала проконтролювати інтерв’ю про новий фільм.

Джолі звинуватили у лицемірстві
Джолі спробувала контролювати журналістів.
Голівудську акторку Анджеліну Джолі звинуватили в лицемірстві, коли вона спробувала проконтролювати інтерв’ю про новий фільм і заборонила деяким журналістам висвітлювати його прем’єру.

Знаменита кінозірка, одна з найвродливіших жінок світу і  дружина Бреда Пітта, майже щодня фігурує в заголовках новин, але тепер ці новини набувають негативного характеру.

Невдоволення Анджеліною почав рости, коли один з адвокатів Джолі спробував змусити журналістів підписати контракт, перш ніж взяти в неї інтерв'ю для рекламної кампанії нового фільму "Могутнє серце". 

У тексті контракту говорилося, що журналісти зобов'язуються не задавати Джолі особистих питань і що інтерв’ю може бути використано тільки для реклами картини.

Хоча інтерв'ю зі знаменитостями часто бувають такими негласними угодами, наявність юридичного контракту спонукало багатьох журналістів, у тому числі видань "USA Today" і агентства "Associated Press", скасувати інтерв’ю. 

Джолі звинуватили у лицемірстві
Джолі у новому фільмі "Могутнє серце".
Той факт, що фільм "Могутнє серце" присвячено саме проблемі свободі слова, додав особливо іронічний характер ситуації, зазначає британська газета "The Guardian".

"Виявляється, Джолі досить лицемірна, коли йдеться про її власну свободу слова", - сказав Роджер Фрідман з Fox TV. Команда Джолі раніше намагалася заборонити журналістам "Fox" висвітлювати прем’єру її нового фільму, доки не втрутилася студія "Paramount", що знімала картину.

Тоді ж деякі надто улесливі статті про Джолі, що з’явилися в зв’язку з виходом фільму, самі викликали різку критику. Зокрема, чоловічий журнал "Esquire" розмістив фотографію практично оголеної Джолі на обкладинці липневого номера. У журналі також було опубліковано розгорнутий біографічний нарис і інтерв’ю з Джолі.

Однак замість того, щоб переконати людей подивитися фільм, ця стаття стала предметом посиленого газетного галасу. У популярному інтернет-журналі "Slate" з’явилася стаття під заголовком "Гірша з будь-коли, написаних біографій знаменитостей?".

В іншому виданні рецензію на фільм розмістили під заголовком "Фільм про Меріан Перл не може вийти з тіні Анджеліни Джолі". У ній йшлося про те, що підбір акторів перевершив гру акторів, тому що Джолі - акторка, "коефіцієнт упізнаваності якої в усьому світі поступається лише коефіцієнтові упізаваності сонця, тому ми не можемо всерйоз повірити в те, що вона - це Перл".

Як зазначає видання, це згубний поворот подій, як для самої акторки, так і для спонсорів фільму "Могутнє серце" - негативна реклама останніх дій Джолі може дуже погано позначитися на успіху картини.
 

Джолі звинуватили у лицемірстві
Невдоволення поведінкою акторки є неминучим наслідком того, як спритно Джолі та Бред Пітт експлуатували посилений інтерес ЗМІ до їхнього життя у відповідь на рекламу їхньої благодійної діяльності та питань їхного кола інтересів.

Деякі журнали, що висвітлюють життя знаменитостей, критикували її батьківські навички і будували здогади щодо того, чому Пітт не хоче з нею побратися. А надто, її постійно порівнюють з його колишньою дружиною - Дженніфер Аністон.

Інші видання минулого тижня повідомили, що вона відмовилася від добродійності, розпочатої заради свого старшого сина. Раніше вона організувала "Maddox Jolie Project" для захисту екосистеми та водозборів на його батьківщині в Камбоджі. Однак за повідомленнями деяких джерел, Джолі припинила фінансування проекту, зазначає "The Guardian".

Але усе ще є і ті, хто її підтримує. Колишній держсекретар Колін Пауелл минулого тижня нахвалював акторку за її роботу в справі інформування громадськості щодо протипіхотних мін і біженців. "Вона працює з біженцями не для самомилування. Вона вивчає ці питання", - сказав він в інтерв’ю "Newsweek".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: