Джон Гальяно вибачився за хамство, однак йому загрожує ув'язнення

Джон Гальяно вибачився за свою поведінку.

Модельєр Джон Гальяно офіційно висловив вибачення за свою поведінку. Лондонські адвокати модельєра розповсюдили заяву, в якій він "беззастережно" вибачається за хамство по відношенню до відвідувачів паризького ресторану.

Разом з тим, у заяві Гальяно йдеться, що він не визнає висунуті проти нього звинувачення в антисемітизмі, однак співпрацює з поліцейськими, які ведуть розслідування у його справі. "Антисемітизм і расизму немає місця в нашому суспільстві", - підкреслюється в заяві.

Крім того, Гальяно повідомив, що люди, які подали на нього скаргу, самі образили його. За твердженням модельєра, є свідки, готові підтвердити, що його образили словесно, а також намагалися вдарити стільцем і хапали за одяг. У зв'язку з цим Гальяно має намір подати зустрічний позов.

Між тим, у французькій прокуратурі заявили, що Гальяно постане перед судом.
У разі прийняття обвинувального висновку Гальяно загрожує ув'язнення строком до 6 місяців і штраф до 22,5 тисячі євро.

Днем раніше, 1 березня, модний будинок Christian Dior, в якому Гальяно працював арт-директором, заявив, що модельєр буде звільнений.

50-річний британський модельєр був затриманий в Парижі 24 лютого. Французька пара, з якою Гальяно сидів в одному ресторані, поскаржилася на модельєра в поліцію, повідомивши, що він нахамив їм, дозволивши собі в тому числі й антисемітські висловлювання.

Через кілька днів в інтернеті з'явився відеозапис, зроблений на мобільний телефон у ресторані, де стався інцидент. Там видно, що Гальяно, очевидно, що знаходиться в стані алкогольного сп'яніння, звертається до людей, що сидять за сусіднім столиком. На записі чутно, як модельєр ображає відвідувачів ресторану, а також говорить, що "любить Гітлера".

Крім того, в поліцію звернулася ще одна мешканка Парижа, яка розповіла, що п'яний Гальяно образив її в жовтні 2010 року.

Читайте також:

Гальяно звільнили з Christian Dior за любов до Гітлера

Заарештовано модельєра Джона Гальяно

Армані поспівчував колезі Гальяно

Британський дипломат: "fucking євреїв треба стерти з лиця Землі"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: