Джордж Клуні зачарував італійського суддю

Голлівудський актор Джордж Клуні влаштував театр одного актора у залі італійського суду.

Актор Джордж Клуні з'явився на засіданні суду в Мілані і викликав справжній фурор. Клуні виступав свідком і позивачем у справі про шахрайство: три італійці вирішили запустити марку одягу під назвою "Джордж Клуні", підробивши підпис актора і рекламні фото з його зображенням. Сам Джордж дізнався про випуск "свого" одягу з газет, сильно здивувався і одразу ж подав до суду.

Минулої п'ятниці Клуні, одягнений з голочки, з'явився в будівлі суду. Зібралися фани, які накинулися на актора, який благав не задавити його і адвокатів. Дивом пробравшись усередину будівлі, Джордж постав перед очима судді, присяжних, підсудного Вінченцо Канналірі (одного з трійці шахраїв) і допущеної публіки. Усім їм Джордж влаштував театр одного актора, зачарувавши кожного присутнього в залі - навіть Вінченцо! Як пізніше висловився суддя, це був справжній голлівудський фільм!

Джордж показав підроблені фото і, дізнавшись на одній з них Вінченцо, повернувся до нього зі словами: "Я вперше бачу цю людину. Так що хочу сказати: привіт, радий вас бачити! "

Два інших шахрая - Ваня Гоффа і Франческо Галделлі - у залі суду були відсутні. Клуні прискіпливо досліджував підроблені фото, вказуючи суду на невідповідності.

"Наприклад, я не палю і не ношу такого годинника, - пояснив він. - І ще не ношу джинсові шорти ".

Щодо підпису - за словами Джорджа,  його підробили чудово. "Підпис мій - але я нічого не підписував. Мій підпис дуже легко знайти в Інтернеті, якщо ви помітили. Якщо вирішите підробити мій підпис, то в мережі знайдете кілька варіантів".

Читайте також:

Дівчина Джорджа Клуні намагається завагітніти

Джордж Клуні познайомив свою дівчину із мамою

Джордж Клуні всиновить дітей Бреда Пітта

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: