Джуд Ло та Сієнна Міллер знову заручились

Відома пара Сієнна Міллер та Джуд Ло, які розійшлись через зраду Джуда, знову примирились і навіть заручились.

Сієнна Міллер, Джуд Ло
Getty Images
Джуд Ло та Сієнна Міллер знову заручились
Джуд Ло знову зробив пропозицію Сієнні Міллер і, отримав у відповідь "так". Перші заручини пари була розірвані в 2005 році, коли Ло був викритий у зв'язку з нянею своїх дітей.

Сьогодні на безіменному пальці Сієнни красується все та ж каблучка, яку їй подарував Джуд в 2005 році. Щоправда, тепер вона її носить на правій руці, а не на лівій.

"Вони не хочуть оголошувати про заручини офіційно, тому Сієнна носить каблучку на правій руці. Вони тримають все в секреті, але дуже щасливі і сподіваються, що цього разу все задумане трапитися. Джуд навіть вже приїжджав в гості до батьків Сієнни і спілкувався з її сестрою Саваною, йому було нелегко спокутувати свою провину за минулі провини", - пишуть західні таблоїди.

Відносини знаменитостей зав'язалися ще у 2003 році. Тоді все було серйозно і закохані навіть збиралися одружитися. Весілля скасувалося через невірність Джуда, який зраджував Сієнні з нянею своїх дітей від першого шлюбу. І ось через чотири роки Джуд знову мріє про те, щоб вони з Сієнною стали законним подружжям.

"Він пообіцяв, що між ними не буде ніяких недомовленостей, а Сієнна зажадала від нього повної чесності. І як тільки одному з них стане не комфортно в цих відносинах, вони розійдуться", - розповіло джерело до своїх зобов'язань.

Читайте також:

Сієнна Міллер та Джуд Ло житимуть разом

Сієнна Міллер покинула бойфренда через Джуда Ло

Сієнна Міллер спалила свої груди

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: