Джуд Ло в Москві продав свій піджак і метелик

Голлівудський актор Джуд Ло в Росії вирішив продати сценарій "Шерлока Холмса", свій піджак та навіть метелик. Купили придбання Сергій та Ольга Родіонови.

 

Джуд Ло
kp.ru
Джуд Ло в Москві продав піджак і метелик
Увечері в четвер, 28 січня, Джуд Ло (доктор Ватсон в гучному фільмі "Шерлок Холмс" Гая Річі) приїхав до Москви як головний гість благодійної вечірки All That Glam.

На червоній доріжці в Театральному центрі дефілювали: Тіна Канделакі, Ксенія Собчак з телеведучим Олександром Вайнштейном, Володимир Познер, ресторатор Степан Міхалков, Леонід Ярмольник з дружиною, Андрій Малахов, Марія Миронова. Головною інтригою вечора став благодійний аукціон.

Коли за 20 000 євро пішла прогулянка з Леонідом Ярмольником на його раритетній "Победі" і за 8000 євро з молотка продали "вечерю з Юрієм Башметом", Джуд Ло вирішив представити публіці свій лот. Сценарій "Шерлока Холмса" з авторською правкою від Ло, Гая Річі і Роберта Дауні-молодшого актор запропонував за 25 000 євро. Купити лот побажав банкір Сергій Родіонов.

"Хвилиночку! - Раптом заявив Джуд Ло. - За 30 тисяч євро я віддам не тільки сценарій, але ще й свій піджак з метеликом". А потім сказав, що запросто міг би продати й штани, але приїхав до Москви без кальсонів.

"В результаті я йшла додому в піджаку Джуда Ло", - сміється задоволена придбанням дружина банкіра Ольга Родіонова.

"А я купила за 8000 євро портрет Джуда Ло, який накидала галеристка Айдан Салахова, - поділилася Тіна Канделакі. - На малюнку Джуд дуже схожий на грузина, тому я і купила портрет. Маша Миронова мені потім розповіла, що ми зібрали на аукціоні в цей вечір 65 тисяч євро. Усі гроші підуть на благодійність".

Читайте також:

Фото доньки Джуда Ло продали за 300 тисяч

Джуд Ло побив жінку

Джуд Ло потрапив в обійми фанатки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: