Едді Мерфі одружується

Едді Мерфі заручився, на зло колишній коханці Мелані Браун, із новою обраницею Трейсі Едмондс. Мелані погрожує судом Едді Мерфі.

Едді Мерфі одружується
Едді Мерфі з Трейсі Едмондс. (Фото: broadwayworld.com)
Знаменитий комедійний голлівудський актор Едді Мерфі заручився на зло колишній коханці, учасниці нещодавно відновленої групи Spice Girls Мелані Браун. Його обраницею стала сорокарічна Трейсі Едмондс.

46-річний Мерфі зробив пропозицію своїй подрузі Трейсі Едмондс, яка займається продюсуванням.

Як повідомляє The Mirror, у знак любові Мерфі подарував Едмондс великий діамант. За інформацією добре обізнаних джерел, заручені планують скромне, але дуже романтичне весілля.

Новина про цю подію навряд чи буде до душі Мел Бі, котра, мабуть, дотепер не може змиритися з тим, що Мерфі покинув її вагітну наприкінці минулого року і, вимагаючи провести аналіз ДНК, щоб встановити батьківство.

Аналіз ДНК, проведений нещодавно, підтвердив що саме Мерфі є батьком маленької Ейнджел Іріс, котра народилася чотири місяці тому.

Обурена Мел Бі говорила, що вона була шокована поведінкою Мерфі, і звинувачувала його в ухиленні від відповідальності. "Він має взяти на себе відповідальність. Я говорю не про гроші. Я говорю про те, що Ейнджел потрібні батько і мати", - сказала вона в одному з інтерв’ю.

"Я їздила в Лондон, а по дорозі назад довідалася, що він зробив цю заяву по телебаченню стосовно аналізу ДНК. Потім я побачила його на килимовій доріжці разом із Трейсі Едмондс і тоді я зрозуміла, що це кінець. Він просив провести аналіз, але коли до нього дійшла справа, мені довелося змушувати його проходити цей тест", - додала вона.

Мелані Браун наголосила, що вона може подати до суду, якщо Мерфі не буде приймати належної участі у вихованні доньки.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: