Еді Мерфі визнав себе батьком дочки Мел Бі

Еді Мерфі визнав себе батьком дівчинки, що народилася у колишньої учасниці групи Spice Girls Мелані Браун.

Мел Бі малюк
Малюк Мел Бі и Еді Мерфі. (Фото: www.dailymail.co.uk)
Еді Мерфі визнав себе батьком дівчинки, що народилася у колишньої учасниці групи Spice Girls Мелані Браун.

Прес-секретар 46-річного актора опублікував коротку заяву, в якій мовиться, що Мерфі "завжди виконував і продовжуватиме виконувати свої обов'язки батька", повідомляє АР.

Мел Бі і Едді Мерфі
Мел Бі і Еді Мерфі. (Фото: www.dailymail.co.uk)
Далі в заяві мовиться: "Пан Мерфі і пані Браун зустрічалися впродовж дуже короткого періоду часу і ніколи не будували ніяких планів. Він визнає, що є батьком Ейнджел. Він також платив аліменти пані Браун і покривав витрати, пов'язані з її вагітністю".

Браун і Мерфі почали зустрічатися в червні 2006 року, через два місяці після того, як Мерфі розвівся з своєю дружиною Ніколь, з якою вони прожили в браку 7 років. Роман Еді і Мелані розвивався стрімко, і актор навіть познайомив своїх п'ятеро дітей з семирічною дочкою Мел Фіникс Ші від її браку з танцівником Джіммі Галзаром.

Проте в грудні, після того, як стало відомо про вагітність Мелані, Мерфі оголосив про розрив відносин, засумнівавшись, що батьком дитини є він, і зажадав провести тест ДНК.

3 квітня 32-річна Браун в каліфорнійській лікарні народила дівчинку, якій дала ім'я Ейнджел.

Проведений в червні тест ДНК підтвердив батьківство Мерфі. Минулого тижня, щоб залякати, Мелані Браун звернулася до суду з вимогою офіційно визнати Мерфі батьком її 4-місячної дочки, що дозволить їй через суд вимагати аліментів.

Тим часом Еді Мерфі встиг засвататися і готується до весілля зі своєю коханою, продюсером Трейси Едмондс.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: