Екс-менеджер Джексона вимагає від співака 44 млн дол

Екс-менеджер американського співака Майкла Джексона через суд зажадала повернути борг за надані послуги. Свої збитки жінка оцінила в 44 млн дол. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Екс-менеджер Майкла Джексона подала на нього до суду. У заяві скзаано, що Майкл заборгував жінці 44 млн доларів за її послуги. 

Також Реймон Бейн звинуватила Джексона в порушенні фінансових зобов'язань, передбачених контрактом. Після марних спроб залагодити цю справу, вона була змушена "на превеликий жаль" подати на співака до суду.

Позивач представляла інтереси короля поп-музики на відомому процесі 2005 року, коли Джексона звинуватили в розбещенні 13-річного підлітка, і очолювала Michael Jackson Company, що займається комерційними справами музиканта.

Позов Реймон Бейн поповнив список позовів, пред'явлених співакові останнім часом його колишніми помічниками, консультантами та друзями. В кінці 2008 року син короля Бахрейну Абдулла бін Хамад бін Іса аль-Халіф подав до суду на Джексона, вимагаючи від нього 5 млн дол за невиконання договірних умов.

Читайте також:

Майкл Джексон домігся відміни аукціону своїх особистих речей

Джексон ховається за маскою

Майкл Джексон уникне суду

Майкл Джексон прийняв іслам
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: