Екс-ВІА Гра Віра Брежнєва в молодості працювала у колгоспі

Співачка Віра Брежнєва в дитинстві чистила басейни та мила каруселі, аби заробити грошей.

Віра Брєжнєва. Фото vovakiosk.livejournal.com
Екс-ВІА Гра Віра Брежнєва в молодості працювала у колгоспі
Екс-учасниця жіночого гурту "ВІА Гра" Віра Брежнєва зізналася, що в дитинстві завзято билася з іншими дітьми, працювала, де тільки могла та ворожила на нареченого.

"Не хочу викликати співчуття у людей, але моє життя не було вистелене пелюстками троянд. В 11 років я працювала у парку і не соромлюся цього. Чистила басейни, мила каруселі, полола троянди, розбирала закинутий кінотеатр", - згадує далекі часи зірка.

"Цю роботу з оголошення мені знайшла бабуся. Вона просто запитала: "Хочеш?" Я відповіла: "Хочу". Ще я вкалувала у колгоспі, за, що платили овочами і фруктами. Якийсь час була нянечкою і торгувала на ринку", - зізнається нині гламурна білявка.

Як каже зірка фільму "Кохання у великому місті", у 16 років вона навіть не могла зробити собі паспорт. У Віри тоді не вистачало грошей на фотографію, і вона сама на неї заробила.

Врешті, як визнає Брежнєва, а насправді Галушка, вона - трудоголік:

"Мені погано без роботи. Я так влаштована, що маю постійно трудитися і відчувати, що не даремно живу на цій землі. Навіть якщо я просто вдома з сім‘єю, то вважаю себе дармоїдкою. Мені постійно хочеться вийти за межі своїх можливостей, тому я не можу сидіти на одному місці".

Правда, сидіти на одному місці Віра не могла вже у школі. Тоді вона носила окуляри, а однокласники її дражнили.

"У школі я часто билася з однокласницями. З хлопцями не доводилося. Билися зазвичай район на район. У більшості випадків здобувала перемогу. Одного разу відразу дві дівчинки на мене накинулися. Вони були сильніші, але трималася я до кінця. Бувало, одній даси, а від другої тікаєш, бо розумієш: нема сил боротися далі".

А от хлопців маленька Віра, за її словами, не цікавила. Та й вони її теж.

"А коли по-дорослому поцілувалася у піонерському таборі, перший раз закохалася. Але навіть у 13 років розуміла, що він бабій, і на серйозні стосунки не налаштовувалася. Я відразу собі сказала: "Краще полюблю, але йому не зізнаюся, ніж оце скажу, а він буде тихо зраджувати мені з іншими панянками. Невзаємно я любила його 4 роки, поки остаточно у ньому не розчарувалася", - зізнається блондинка.

Між іншим, врешті-решт хлопці Віру таки цікавити почали. Вона навіть ворожила на майбутнього судженого:

"Ми з моїми сестрами, коли жили разом, завжди ворожили на Різдво. Ставили посередині кімнати чотири капці, переставляли - і чий першим "доходив" до дверей, та перша і мала вийти заміж. Найцікавіше, що в такій послідовності ми й влаштували своє життя".

Як поділилася Віра, у її житті завжди так виходило, що чоловіка собі вона не вибирала. Їх "зводила доля": "Іноді мої випадкові зустрічі з чоловіками були фатальними і закінчувалися бурхливими романами".

Своєму чоловікові Михайлу Кіперману Віра освідчується у коханні щодня: "Щодня. Освідчення у коханні - одна з паличок хмизу у великому багатті. Для того, щоб вогонь спільних стосунків горів так само яскраво, потрібно, щоб обоє людей постійно підкидали у нього по одній лозинці".

Окрім того, співачка запевняє, що не підпускає до себе сторонніх чоловіків: "Моє серце зайняте, і я не кидаюся на першого зустрічного. Приводів для ревнощів теж не даю, але якщо мене ревнують, намагаюся пояснити, що це безглуздо".

Читайте також:

Віра Брежнєва знову вагітна

Брежнєва і Мейхер знялись у відвертій фотосесії

Віра Брежнєва витіснила Жанну Фріске і стала обличчям Rexona

Віра Брежнєва соромиться чоловіків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: