Борець Ельбрус Тедеєв розповів про перше кохання

Олімпійський чемпіон з боротьби Ельбрус Тедеєв розповів про перші почуття, жіночі очі і пристрасть.

Відвертий борець Ельдар є Чемпіоном світу 1995, 1999, 2002 років, Чемпіоном Європи 1994, 1999 років, Бронзовим призером Олімпійських ігор 1996 року, Олімпійським чемпіоном 2004-го року.

До речі, в 2004-му році Ельбрус став президентом Асоціації спортивної боротьби України. А вже в 2006-му вирішив спробувати себе і в політиці. На виборах безпартійний Тедєєв пройшов у ВРУ під 103-м номером Партії регіонів. Став членом Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики і спорту. І попри усі ці заняття у Ельбруса залишається час на дружину та дітей.

Про дружину Ельбрус каже, що коли побачив її, то одразу зрозумів, що вона його доля.
"Я не збирався одружуватися, але побачив очі Фаїни, моєї майбутньої дружини, і сказав, що одружусь будь-якою ціною, зізнався Ельбрус у ексклюзивному інтерв'ю ПРОСПОРТу. -  Йокнуло щось, і це штовхнуло мене на те, щоб зібрати всіх родичів і друзів і оголосити, що непогано було б поговорити. Подружки з Фаїною поговорили, батьки і друзі з сім'єю Фаїни. Мені важко було знаходитися далеко від неї".

І про те, що кохає свою Фаїну Ельбрус каже їй тричі на день: зранку, в обід та ввечері.
"Дітям більше говорю, що я їх люблю - мільйон разів, - зізнається Тедеєв. - А дружині три рази: під час сніданку, в обід і ввечері. Світом керує любов, і ми частіше повинні говорити один одному ці теплі слова".

Читайте також:
Анна Курнікова вагітна від Іглесіаса
Катя Осадча в гостях у Вороніна
Дівчина Роналду - українка


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: