Елтон Джон депресує через те, що він гей

Сер Елтон Джон розповів про те, що йому дуже не подобається ситуація навколо геїв та лесбіянок. Він хоче поваги.

63-річний співак Елтон Джон, нещодавно став батьком чудового хлопчика (дитину Джону та його чоловікові Фернішу народила сурогатна мати) заявив:

"Я ситий гомофобами та їх риторикою по горло. Я втомився вислуховувати повні ненависті висловлювання на адресу гей-лесбійського співтовариства. Америка має потребу в більшій кількості діалогу і в меншій кількості закидання камінням.

Нам потрібні ті, які скажуть: "Окей, я - натурал, ти - гей, давай жити у злагоді. Мене дістали люди, які розпалюють в цій країні ненависть. Я втомився від них. Церква продовжує втрачати парафіян лівих поглядів, а також центристів і .... тих, хто дотримується правих поглядів, тому що навіть вони ситі по горло тією риторикою, яку церква їм пропонує.

Здавалося б, у мене є все, про що тільки можна мріяти. Я зробив прекрасну кар'єру, у мене чудове життя. Я здоровий, у мене є партнер, з яким ми разом уже 17 років, а тепер у мене є ще й син. Але насправді я не можу сказати, що у мене є абсолютно все, тому що в мене немає поваги церкви чи політиків, які кажуть мені, що я не гідний, тому що я - гей".

Читайте також:

Коханий Елтона Джона став мамою

Елтон Джон став татом

Екс-коханець Елтона Джона вчинив самогубство

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: