Елтон Джон хоче знати, хто біологічний батького його сина

Сер Елтон Джон хоче знати, хто ж насправді є біологічним батьком маленького Закарі, він або його супутник життя Девід Ферніш.

Елтон Джон
Елтон Джон з чоловіком та сином
Сер Елтон Джон нещодавно оголосив, що має намір з'ясувати, хто ж насправді є біологічним батьком маленького Закарі, він або його партнер і супутник життя Девід Ферніш. Чотири місяці тому ця неординарна сімейна пара стала батьками скориставшись послугами сурогатної матері, і спочатку співак наполягав на тому, щоб не знати хто саме є реальним батьком дитини, але зараз зірка передумала і прийняла рішення провести складний ДНК-тест для того, щоб встановити істину.

Співак повідомив, що робиться це виключно інтересам майбутнього здоров'я малюка, і ніяких інших причин, крім медичних немає:

"Так Закарі буде знати, хто з нас може бути його донором, у разі потреби. Якщо батьком виявиться Девід, я буду радий так само, як якщо б я сам ним виявлюся".

Знайомі щасливих батьків повідали наступне:

"Ясна річ, що Елтон Джон хотів би бути продовжувачем свого роду, але він буде так само радий, якщо Девід виявиться батьком, адже він набагато молодший і зможе стати більш підходящим донором у разі необхідності".

Він так само відкрив таємницю, що біологічна мати дитини досі продовжує надсилати повітряною поштою FedEx грудне молоко для Зака, так що фактично малюк знаходиться на грудному вигодовуванні, що для нього дуже важливо. Крім того, Елтон Джон не збирається повністю розривати відносини маленької дитини і матері, як він повідомив, вона завжди буде мати можливість приймати участь у його вихованні.

Читайте також:

Елтон Джон погодував сина грудьми

Коханий Елтона Джона став мамою

Елтон Джон став татом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: