Елтон Джон не хоче допомогти Джорджу Майклу покинути наркотики

Друзі Джорджа Майкла дуже просять Елтона Джона, який колись покинув наркотики, допомогти зробити те саме Джорджу Майклу, який і досі курить марихуану.

Джордж Майкл
Daily Mail
Джорджа курить по сім-вісісм цигор марихуани
До сера Елтона Джона звертаються друзі Джорджа Майкла, стурбовані психічним станом останнього. Про це повідав коханий сера Елтона кінопродюсер Девід Ферніш.

"Вони дзвонять нам і говорять: ви повинні щось зробити. Джорджу погано, - розповів Ферніш. - Але якщо він не потребує допомоги або... або якщо він думає, що не потребує допомоги, то й гаразд".

Остання репліка Ферніша, мабуть, відноситься до заяв, які сам Джордж Майкл зробив минулої суботи в бесіді з журналістом.

"Елтону слід зайнятися власним життям, - сказав він. - Елтон не заспокоїться до тих пір, поки не постукаю до нього серед ночі і не скажу: будь ласка, благаю тебе, Елтон, допоможи мені. Відправ мене до лікарні. Цього не буде".

Елтон Джон у Макіївці
Фонд "АНТИСНІД"
Елтон Джон не хоче допомогти Джорджу Майклу покинути наркотики
При цьому Майкл визнав, що у минулому мав пристрасть до наркотиків, та і зараз регулярно палить марихуану. Раніше, за його власними словами, співак щодня викурював по 25 сигарет з травою, тепер же скоротив цю кількість до семи-восьми на день.

У червні 2007 року суд на два роки заборонив йому керувати автомобілем: Майкл визнав себе винним в тому, що керував авто, перебуваючи в стані наркотичного сп'яніння. За рік до цього, його двічі знаходили сплячим за кермом його машини - і обидва рази поліція виносила йому офіційні попередження за зберігання марихуани.

Девід Ферніш, шлюб якого з сером Елтоном був зареєстрований в 2005 році, в радіоінтерв'ю зазначив: "Ми знаємо лише те, що говорять нам його близькі друзі. Говорять, що їх турбує стан його здоров'я, турбує його психіка, його благополуччя, - продовжував Ферніш. - Говорять, що оскільки Елтон через це пройшов і оскільки він вже 19 років ні до чого не торкається, то, напевно, краще за нього ніхто йому (Джорджу Майклу – прим. ред.) не допоможе".

Читайте також:

"Убитий" Джордж Майкл ховався від поліції у фургоні

Джордж Майкл відкриває нову галерею

Елтон Джон зібрав зірок у себе на вечірці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: