Елтон Джон не усиновить українського хлопчика через його маму

Мама маленького Льва, якого хоче усиновити Елтон Джон, сказала, що ніколи не дозволить це зробити.

Не дивлячись на те, що Елтон Джон вже більше двох тижнів тому покинув Україну, куди він приїжджав з благодійною місією, розмови про його намір усиновити маленького ВІЛ-інфікованого хлопчика Льва з дитячого притулку продовжуються.

Британська газета опублікувала коротке інтерв'ю з Мариною – 25-річною біологічною матір'ю Льва. У розмові з кореспондентом Марина заявила, що ні за які гроші не погодиться підписати дозвіл на усиновлення співаком її сина. Вона хвора на СНІД і страждає алкоголізмом, за що її позбавили батьківських прав. Але стверджує, що збирається змінити своє життя, кинути пити і повернути собі своїх дітей.

Марина говорить, що дуже добре розуміє почуття Елтона Джона. За її словами, маленького Льва неможливо не любити. Жінка мріє про те, щоб її 15-місячне дитя повернулося до матері.

Нагадаємо, що у вересні цього року знаменитий британський співак Елтон Джон побував в Будинку дитини в місті Макіївка Донецької області в рамках свого візиту. 62-річний музикант заявив, що хлопчик "вкрав його серце", і тепер вони з чоловіком мріють відвезти Льва до Америки.

Читайте також:

Елтон Джон вирішив усиновити хлопчика з Макіївки

Через кризу Елтон Джон втратив чверть своїх статків

Елтон Джон заспівав для дітей у Макіївці

ВідеоЕлтон Джон в Макіївці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: