Елтон Джон продовжить боротися за українську дитину

Сер Елтон Джон хоче забрати до себе українського хлопчика Льва. Музикант зізнається, що дуже складно це зробити.

Сер Елтон Джон дав слово, що не здасться і не залишить у біді українського хлопчика, якого йому не вдалося усиновити в 2009 році. Нагадаємо, влада України відмовили співакові в усиновленні малюка, хворого на СНІД, на підставі нетрадиційної орієнтації музиканта і похилий вік.

У Різдво 2010 року Елтон разом з чоловіком Девідом Фернішем стали батьками сина Закарі - за допомогою сурогатної матері. Але доля українського хлопчика Льва і його брата Артема і раніше дуже хвилює музиканта.

"Два роки тому ми намагалися просто допомогти Льву, визволити його з притулку і знайти йому сім'ю - але зіткнулися з жахливими складнощами, все це перетворилося в неймовірний скандал, з якого люди намагалися отримати вигоду, - розповідає Елтон. - Бідний Лев так і залишився в притулку. Зараз ми найняли юриста, щоб вирішити це питання, тому що для нас Лев все одно є частиною сім'ї. Ми хочемо знайти йому хороших батьків, хочемо, щоб він вивчив англійську і зміг приїхати до нас, познайомитися з Закарі. Я ні за що не здамся, але все це складно. І що найсумніше - посеред усього цього жаху страждає маленький хлопчик. Ось що змушує мене плакати. Я обов'язково витягну його з притулку. Адже це хлопчик, який змінив моє життя. Я ніколи не відмовлюся від нього".

Читайте також:

Коханий Елтона Джона став мамою

Елтон Джон став татом

Екс-коханець Елтона Джона вчинив самогубство

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: