Елтон Джон вирішив усиновити хлопчика з Макіївки

Малюк на ім'я Лев з дитячого будинку на Донеччині "вкрав серця" британського співака Елтона Джона та його партнера Девіда Ферніша.

Елтон Джон. Макіївка
AFP
Елтон Джон та маленький Лев, Макіївка
Британський співак Елтон Джон під час візиту до України вирішив усиновити 14-місячного хлопчика з притулку для ВІЛ-інфікованих дітей на Донеччині.

У суботу, 12 вересня, музикант разом зі своїм партнером Девідом Фернішем (з яким він офіційно уклав одностатевий шлюб) та засновником українського фонду "АнтиСНІД" Оленою Франчук відвідали дитбудинок у місті Макіївка, де живуть діти з діагнозом ВІЛ/СНІД.

Побачивши малюка на ім'я Лев, Елтон Джон зізнався, що той "забрав його серце".

"Девід і я вже неодноразово розпочинали розмови про необхідність усиновлення дитини. Проте я все ж таки до останнього моменту завжди казав "ні", оскільки гадав, що мій гастрольний графік не дозволить мені приділяти достатньої уваги дитині", - зізнався музикант.

"Проте сьогодні, коли 14-місячний Лев сидів на колінах у Девіда, ми обидва зрозуміли, що він просто вкрав наші серця. Побачивши його, я передумав і зважився на усиновлення. Буде здорово, якщо скоро ми станемо родиною", - сказав він.

62-річний артист також розповів, що на його рішення вплинула і смерть клавішника та композитора Гая Бабілона, з яким Елтон Джон довго співпрацював.

"Нещодавно я втратив одного зі своїх найкращих друзів. Це зламало мене, тому що він був такий молодий, такий геніальний, і у нього залишилися двоє чудових дітей. Думаю, що кращий вихід у цій ситуації – це спробувати дати маленькій істоті майбутнє і великі можливості", - наголосив Елтон Джон.

Співак є засновником одного з найбільших світових фондів боротьби зі СНІДом, він співпрацює з українським фондом "АнтиСНІД" Олени Франчук, дочки Леоніда Кучми. Кілька років тому Елтон Джон приїжджав до Києва з безкоштовним концертом, спрямованим на залучення уваги до проблем ВІЛ-інфікованих, наразі він перебуває з візитом у Донецьку.

Читайте також:

Елтон Джон приїхав до Донецька

Через кризу Елтон Джон втратив чверть своїх статків

В колекції Елтона Джона знайшли порнографію

Елтон Джон виступив у Києві

ВідеоЕлтон Джон в Макіївці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: