Емі Вайнхаус розлучилась з чоловіком

Епатажна співачка Емі Вайнхаус офіційно розлучилась зі своїм чоловіком Блейком Сивілом. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

В четвер, 16 липня, 25-річна Емі Вайнхаус і 27-річний Блейк Філдер-Сивіл розлучились. При цьому співачка і продюсер на засіданні були відсутні. Їхні інтереси представляли адвокати. Розлучення було дуже швидким, процес не зайняв і двох хвилин.

Заяву на розлучення подав саме Блейк, звинуватив дружину в зраді. Після повернення з Карибів, де Вайнхаус проводила час з новим коханим, 21-річним Джошем Боуменом, Емі дала згоду на розлучення.

Більш того, співачка, яка вже кілька разів лікувалася від наркозалежності, вирішила остаточно "зав'язати" з наркотиками. І заявила, що спільного у них з Філдером-Сивілом окрім наркотиків нічого і не було. Емі і Блейк познайомилися в 2005, а одружилися в травні 2007 року в Маямі штату Флоріда. Бурхлива пристрасть, бійки, наркотики, зрозуміло, що такий шлюб не міг довго продовжуватися. Емі кілька разів потрапляла в поліцію, двічі за наркотики, за побиття людини і у справі свого чоловіка.

Філдер-Сивіл, теж від неї не відставав, в 2008 році потрапив у в'язницю на 27 місяців за побиття власника паба і опір поліції. Незабаром після звільнення він подав на розлучення, звинувативши Емі в зраді. Спочатку Вайнхаус категорично відмовлялася дати чоловікові "волю", присягалася в коханні і мала намір народити йому п'ятеро діточок. Але тепер співачка вирішила почати нове життя, а в ньому місця для Блейка не виявилося. Рішення суду про розлучення набере чинності через шість тижнів. І тоді ж стане відомо, в скільки обійдеться цей недовгий шлюб Емі.

Читайте також:

Емі Уайнхаус повернулась на Кариби за натхненням

Життя Уайнхаус вивчатимуть в університеті

Чоловік Емі Уайнхаус вийшов з в'язниці

Емі Уайнхайс: сім'я для мене - все

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: