Емма Ватсон ніколи не платить за друзів

Емма Ватсон, чий статок становить 2.8 млн фунтів, каже, що її друзі ніколи не дозволяють їх пригощати їх, коли вони проводять разом час.

Зірка "Гаррі Поттера", яка стала одним з найбагатших підлітків Британії завдяки ролі Герміони Грейнджер, визнає, що її заможність може час від часу заважати нормальному спілкуванню з друзями.

"Мої друзі дуже горді, я дуже люблю їх. Їм було б ніяково, якби я за все платила сама. Коли я намагаюсь так зробити, вони одразу обурюються і питають: "Що ти робиш? Я хочу заплатити половину!" - розповідає Емма.

Також акторка розповіла, що друзям неприємно, коли на вулиці до неї підходять прихильники: "Це дивно для них. Особливо, коли люди впізнають мене на вулиці і підходять. Але вони дуже милі і завжди готові захистити мене, якщо є така потреба."

Зірка, яка нещодавно озвучила одного з персонажів мультфільма "Пригоди Десперо", розказала і про свою славу - її позитивний і негативний бік.

"Найкраще - це те, що будучи частиною "Гаррі Поттера", ти можеш легко ощасливити 5-6-річну дитину, просто потиснувши їй руку. Тоді я просто йду і думаю, як же це чудово, що я зараз займаю таку позицію, що люди щасливі просто з того, що зустрічають мене. З іншого ж боку, твоє життя стає все менш приватним. Часом тебе так критикують, що ти думаєш, що просто не витримаєш. Тому почуваєшся вкрай беззахисною і безпомічною."

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: