Емма Ватсон засмучена, що її не запрошують на побачення

Зірка фільмів про Гаррі Поттера Емма Ватсон зізналась про те, чому покинула університет та розповіла про особисте життя.

Після того, як Емма Ватсон оголосила про своє рішення взяти академічну відпустку і перевестися з Брауна в інший університет, виникло багато запитань. Її представник сказав, що в Брауні не було тих дисциплін, які хотіла вивчати Ватсон. Але все ж з'явилися чутки, ніби актрису кривдили однокурсники, і тому вона вирішила обрати інший навчальний заклад.

Нарешті, заговорила сама Емма: "Я дуже засмутилася, коли почула, що кажуть, ніби я хочу залишити Браун, тому що наді мною там знущалися. Це якась нісенітниця. У Брауні все було навпаки. У мене жодного разу не попросили автограф в університетському містечку. А коли я влаштовувала вечірку майже для сотні студентів, ні один не виклав фото в Facebook. Так чи інакше, навіть якщо б мені ускладнювали життя, я б не залишила університет тільки тому, що хтось сказав "десять очок Грифіндору". Я маю справу зі ЗМІ з тих пір, як мені виповнилося дев'ять. Якщо б я не могла протистояти кільком людям, які ускладнюють мені життя, це б викликало жалість, правда. Я стикалася з речами і серйознішими".

А ось з особистим життям у Емми все гірше. Виявляється, її давно ніхто не запрошував на побачення:

"Я запитую у друзів: "Чому такий-то не подзвонив мені? Чому ніхто мене не добивається?" Вони кажуть: "Ну мабуть, тому що вони побоюються". Так, напевно, слава немов відгородила мене від інших. Весь цей щоденний цирк, який твориться навколо мене. Мені важко повірити, що вони можуть побоюватися особисто мене, я не з таких дівчат".

Читайте також:

Емма Ватсон стала обличчям Lancome

Емма Ватсон - найстильніша зірка Голлівуду

Емма Ватсон перервала навчання в університеті заради кіно

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: